Projekt "Wsparcie osób z autyzmem" - Poznań

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (freenode): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@21:00)

Projekt "Wsparcie osób z autyzmem" - Poznań

Postprzez kalla » Śr, 29 kwi 2009, 14:10

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem ProFUTURO rozpoczęło prace nad projektem „Wsparcie Osób z Autyzmem” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Poddziałanie 1.3.6.
Projekt ma charakter pilotażowy i prowadzony będzie do 28 lutego 2010 roku przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w partnerstwie z 9 Partnerami – organizacjami zrzeszonymi w Porozumieniu Autyzm-Polska, w tym Stowarzyszeniem ProFUTURO.
Celem głównym projektu jest aktywizacja społeczna i zawodowa osób z autyzmem oraz wypracowanie na tej podstawie Koncepcji Systemu wspierania aktywizacji społecznej i zawodowej całej populacji osób z autyzmem.
Osoby uczestniczące w projekcie uzyskają diagnozę pod kątem kompetencji i umiejętności pracowniczych oraz stopnia samodzielności, a także uczestniczyć będą w zajęciach indywidualnych lub grupowych.

W związku z tym Stowarzyszenie ProFUTURO szuka do projektu osób w wieku od 16 lat z autyzmem, Zespołem Aspergera lub całościowym zaburzeniem rozwoju z Wielkopolski, które posiadają orzeczenie komisji do spraw orzekania o niepełnosprawności o umiarkowanej lub znacznej niepełnosprawności (nie chodzi o diagnozę psychologiczną stwierdzającą stopień niepełnosprawności intelektualnej).

Zgłoszenia będą przyjmowane:
- osobiście: od poniedziałku do piątku w godz. 9-12, ul. Szamarzewskiego 78/82, Poznań;
- listownie: Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem ProFUTURO, ul. Szamarzewskiego 78/82, 60-569 Poznań;
- e-mailowo: profuturo@poczta.onet.pl, stowarzyszenieprofuturo1@wp.pl;
- telefonicznie: 0/61 843 40 38 – proszę pozostawić wiadomość na automatycznej sekretarce – imię nazwisko, numer telefonu oraz informację, że wiadomość dotyczy projektu „Wsparcie Osób z Autyzmem”.
kalla
 
Posty: 9
Dołączył(a): Cz, 21 sie 2008, 23:00

Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości