Chamstwo na forum

Chamstwo na forum

Postprzez Damazy » Wt, 6 mar 2018, 14:09

Okej. Forum skupia jednostki nierzadko wrażliwe, doświadczone brzemieniem niezrozumienia, a nawet po traumatycznych przejściach okresu dorastania. Wielu z nas Aspich cieszy się, że ma w tym forum pewną oazę względnego spokoju i przystań w labiryncie neurotypowego, niezrozumiałego dla nas świata. Przychodząc do tutejszej społeczności wszyscy wyraziliśmy akceptację wobec panujących tu obyczajów, nakreślonych w REGULAMINIE, a szczególnie w punktach niżej wymienionych.

Gwoli przypomnienia:

REGULAMIN FORUM

1. Podstawowym celem istnienia Forum jest wzajemne udzielanie sobie wsparcia w zakresie zaburzeń ze spektrum autystycznego (swojego własnego bądź osób nam bliskich). Staramy się wzajemnie zapewniać sobie poczucie szacunku, bezpieczeństwa i bycia akceptowanym. Niedopuszczalne są posty mające na celu ośmieszanie lub dokuczanie innym forumowiczom.

2. Jesteśmy tolerancyjni dla ewentualnych niedociągnięć w zakresie formy komunikacji inter-personalnej (dających się wytłumaczyć zaburzeniem autystycznym). Niemniej bezwzględnym wymaganiem jest, aby treść i intencje były czyste i uczciwe.


Dodawać chyba nie muszę ludziom dorosłym, że dział Aspie i ich partnerzy, seksualność nie ogranicza się do sfery stricte seksualnej, a piszące w nim osoby posiadają uczucia, jakie powinniśmy w zwracaniu się do siebie - uszanować. Postawą pozbawioną rzeczonego szacunku jest m.in. nieuzasadnione wplatanie wulgarnych i ordynarnych zwrotów, publicznie przypisywanych innym uczestnikom dyskusji, ewidentnie strojąc sobie w ten sposób wielce niesmaczne żarty (czyimś kosztem). Jako że nie chciałem w ostatnim przypadku jako mod wyjść na cenzora, kasującego kompromitujące go treści, zwroty w moim kierunku tymczasowo nie wykropkowałem. Zrobię to wieczorem, do czego uprawnia mnie i zobowiązuje w regulaminie punkt 6. Także panie na forum skarżą się na wszędobylskie seksistowskie zniesmaczenie. Raczmy wykazać minimum kultury osobistej.

Dziękuję.
Avatar użytkownika
Damazy
 
Posty: 1096
Dołączył(a): Śr, 26 maja 2010, 23:00
Płeć: M

Re: Chamstwo na forum

Postprzez Deicide » Cz, 5 kwi 2018, 19:50

Chamstwo? Jakie chamstwo? Tu nie ma k* żadnego chamstwa.
"Jeśli idziesz przez piekło, idź dalej". Churchill
"mam swój zwariowany świat / Który jest dla was niepojęty (...) Moje marzenia to dla innych kiepski żart / Mówią wciąż o mnie pier*olnięty"
Avatar użytkownika
Deicide
 
Posty: 5225
Dołączył(a): Pn, 20 cze 2016, 22:29
Płeć: M


Powrót do Komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości