REGULAMIN FORUM

REGULAMIN FORUM

Postprzez Mozzie » So, 21 mar 2009, 22:04

1. Podstawowym celem istnienia Forum jest wzajemne udzielanie sobie wsparcia w zakresie zaburzeń ze spektrum autystycznego (swojego własnego bądź osób nam bliskich). Staramy się wzajemnie zapewniać sobie poczucie szacunku, bezpieczeństwa i bycia akceptowanym. Niedopuszczalne są posty mające na celu ośmieszanie lub dokuczanie innym forumowiczom.

2. Jesteśmy tolerancyjni dla ewentualnych niedociągnięć w zakresie formy komunikacji inter-personalnej (dających się wytłumaczyć zaburzeniem autystycznym). Niemniej bezwzględnym wymaganiem jest, aby treść i intencje były czyste i uczciwe.

3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.

4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści uznanych powszechnie za obraźliwe, prywatnych informacji o innych forumowiczach i naruszających zasady Netykiety.

5. Niedopuszczalne jest celowe umieszczanie na forum wielu postów bez treści lub obliczonych na wprowadzanie bałaganu do dyskusji (spamowanie)

6. Na straży regulaminu stoi admin i wybrani moderatorzy. Mają oni prawo i obowiązek reagować w przypadku łamania regulaminu, a w szczególności usuwać treści bądż blokować uczestnictwo w Forum w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny regulamin.
na persze....
Avatar użytkownika
Mozzie
 
Posty: 1108
Dołączył(a): Śr, 5 mar 2008, 00:00
Lokalizacja: Budapeszt
Płeć: K

Re: REGULAMIN FORUM

Postprzez Mrówek » Pn, 5 lis 2012, 01:34

Chciał bym zrobić taki dopisek - prośbę do nowych użytkowników:
Aby w ramach recyklingu używać już istniejących tematów jeżeli ktoś chce założyć jakiś temat to najpierw proszę skorzystać z wyszukiwarki czy nie było już coś podobnego.

Jeżeli są kłopoty z wyszukiwarką to proszę użyć ze strony głównej lub tutaj wersja zaawansowana: search.php

Rozumiem że po wejściu na forum jest chęć aby aktywnie w nim uczestniczyć i samemu założyć kilka wątków ale mamy ich już bardzo dużo i warto wybierać z tych już istniejących chociażby dlatego że w ten sposób można ściągnąć na forum użytkowników którzy w tych tematach dawno pisali (dostaną powiadomienie o odpowiedzi).
Ostatnio edytowano Pn, 5 lis 2012, 01:54 przez Mrówek, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Mrówek
 
Posty: 2776
Dołączył(a): N, 17 paź 2010, 23:00
Lokalizacja: B-612


Powrót do Komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość