Test rozponawania mikroekspresji

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez Miś » So, 14 cze 2014, 16:10

Test rozpoznawania emocji na podstawie mikroekspresji twarzy.

http://www.centerforbodylanguage.com/mi ... ions-test/

Ani razu nie trafiłem za pierwszym razem, nawet gdy ten sam filmik leciał po raz drugi nie byłem w stanie sobie przypomnieć poprawnej odpowiedzi. Mój wynik to 2% ^^ ,jeszcze żaden test nie poszedł mi tak źle. Zaczynam zastanawiać się , że rzeczywiście mój mózg ma w tej dziedzinie poważny deficyt.

A jakie są Wasze wyniki?
Miś
 

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez komarzyca » So, 14 cze 2014, 16:46

Raz trafiłam, ale i tak mam wynik 0%, zatem nie przejmuj się swoim wynikiem ^^ .
komarzyca
 
Posty: 1034
Dołączył(a): Cz, 27 paź 2011, 23:00
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez czerwcowy » So, 14 cze 2014, 18:14

18%
Avatar użytkownika
czerwcowy
 
Posty: 353
Dołączył(a): So, 9 lis 2013, 13:06
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez hari » So, 14 cze 2014, 19:43

26%, niektóre były proste, ale w większości strzelałem :)
Avatar użytkownika
hari
 
Posty: 2522
Dołączył(a): Wt, 31 sty 2006, 00:00
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez Kuba » So, 14 cze 2014, 23:29

Your score: 2%


Ale chyba tak pisza specjalnie, zeby sie zapisac na ich kurs, bo zaraz po tym:

Participants of the METV program achieve scores on average of 85% after just one hour of training.
I am free, no matter what rules surround me. If I find them tolerable, I tolerate them; if I find them too obnoxious, I break them. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.
Avatar użytkownika
Kuba
 
Posty: 690
Dołączył(a): Cz, 24 maja 2012, 23:00
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez intj » N, 15 cze 2014, 11:00

Kuba napisał(a):Ale chyba tak pisza specjalnie, zeby sie zapisac na ich kurs
Kuba ma rację. Zrobiłam ten test sama, później zawołałam moją mamę (neurotypową). Co prawda, radziła sobie lepiej ode mnie (ja miałam 2%, mama 28%), ale zaraz później robiłyśmy test razem. Niektóre filmiki były tak nieintuicyjne, że moja mama musiała strzelać, nie mówiąc już o mnie. Uzbierałyśmy 0%. W innych testach na rozpoznawanie emocji z wyrazu twarzy, wypadam znacznie lepiej. Owszem, nie osiągam nawet średniego wyniku, ale 2% jest grubą przesadą.
Avatar użytkownika
intj
 
Posty: 556
Dołączył(a): Śr, 20 mar 2013, 16:46
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez Amelia » N, 15 cze 2014, 11:46

Racja. Ja zwykle nie mam z tym większych problemów, a w tym teście osiągam 20%, też głównie strzelając.
Amelia
 
Posty: 8370
Dołączył(a): Cz, 27 lip 2006, 23:00
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez enger369 » N, 15 cze 2014, 13:07

34%
"księga" przemyśleń (co jakiś czas następne przemyślenie):

U osób z ekstremalnymi problemami emocjonalnymi również mogą pojawiać się objawy wytwórcze, ale w przeciwieństwie do PSD, kliniczny krytycyzm zostaje zachowany.
Avatar użytkownika
enger369
 
Posty: 2484
Dołączył(a): Pn, 12 lis 2012, 20:33
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez et21 » Pn, 16 cze 2014, 15:29

0%
I want to run, I want to find
I wanna be myself
Please take me away
et21
 
Posty: 957
Dołączył(a): Pn, 13 maja 2013, 13:46
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez adrasta_z_miasta » Pn, 16 cze 2014, 15:55

Mi wyszło 20%, ale ja też nie mam zaufania do tego testu.
Poza tym trudno niektóre reakcje zaklasyfikować tylko do jednego rodzaju emocji. Nie wiem też, jaka jest różnica między pogardą a wstrętem. W ogóle bym się tym testem nie sugerowała.
adrasta_z_miasta
 
Posty: 80
Dołączył(a): So, 31 maja 2014, 14:44
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez intj » Pn, 16 cze 2014, 19:32

Zobaczcie. Jedna kobieta się niewątpliwie uśmiecha. Odwdzięczam uśmiech, ponieważ jestem pewna, że zdobędę punkt. Zatem wybieram happiness. Błąd. Dobrze, więc co jest podobne? Zaskoczenie? Błąd. Zatem może mimika jest neutralna? Błąd. Odpowiedź poprawna: SMUTEK. Dziwię się, skąd udało Wam się uzyskać tak wysokie wyniki. Ewentualnie moja mama też może mieć problemy z rozpoznawaniem mimiki, w związku z czym nie jest zupełnie neurotypowa.
Avatar użytkownika
intj
 
Posty: 556
Dołączył(a): Śr, 20 mar 2013, 16:46
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez enger369 » Pn, 16 cze 2014, 20:07

Zrobiłem jeszcze raz, mikroekspresje były inne i wyszło mi teraz 0%.
"księga" przemyśleń (co jakiś czas następne przemyślenie):

U osób z ekstremalnymi problemami emocjonalnymi również mogą pojawiać się objawy wytwórcze, ale w przeciwieństwie do PSD, kliniczny krytycyzm zostaje zachowany.
Avatar użytkownika
enger369
 
Posty: 2484
Dołączył(a): Pn, 12 lis 2012, 20:33
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez adrasta_z_miasta » Pn, 16 cze 2014, 20:23

intj napisał(a):Zobaczcie. Jedna kobieta się niewątpliwie uśmiecha. Odwdzięczam uśmiech, ponieważ jestem pewna, że zdobędę punkt. Zatem wybieram happiness. Błąd. Dobrze, więc co jest podobne? Zaskoczenie? Błąd. Zatem może mimika jest neutralna? Błąd. Odpowiedź poprawna: SMUTEK. Dziwię się, skąd udało Wam się uzyskać tak wysokie wyniki. Ewentualnie moja mama też może mieć problemy z rozpoznawaniem mimiki, w związku z czym nie jest zupełnie neurotypowa.


W opisanym przez Ciebie przykładzie też wybrałam szczęście i nie pamiętam, czy trafiłam za trzecim razem (tak dla przekory), czy wcale. Potem trafiła mi się ta sama scenka, więc już wiedziałam, co wybrać. Przy okazji przeanalizowałam proces i zauważyłam, że ta osoba ma chyba łzy w oczach. Raz trafiła mi się twarz neutralna, bez żadnego przelotnego, konfundującego grymasu ;) To zgadłam od razu. I raz zgadłam kolejną smutną - udało mi się rozpracować ich smutny system ;) Największy problem miałam z dzieckiem i nadal nie rozumiem tej konkretnej odpowiedzi.
Wydaje mi się, że ten test w ogóle jest zbyt skomplikowany, emocje nie są czarno białe, łatwo pomylić złość z zaskoczeniem np.
adrasta_z_miasta
 
Posty: 80
Dołączył(a): So, 31 maja 2014, 14:44
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez Arwena » Pn, 16 cze 2014, 21:06

A ja mam pytanie, jak zrobić ten test? Tzn. jak klikam na start, to znowu pokazuje mi się filmik instruktażowy...
Avatar użytkownika
Arwena
 
Posty: 130
Dołączył(a): Wt, 20 sie 2013, 22:26
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez intj » Pn, 16 cze 2014, 21:12

Dziwne, po naciśnięciu przycisku "click to start" w prawym dolnym rogu, powinien włączyć się ekran testu z kolejnym przyciskiem "click to start" i listą epitetów, określających emocje.
Avatar użytkownika
intj
 
Posty: 556
Dołączył(a): Śr, 20 mar 2013, 16:46
Płeć: K

Re: Testy

Postprzez kristof » Pt, 5 wrz 2014, 09:13

A są jakieś ciekawe testy na ludzkie cechy charakteru?
kristof
 
Posty: 42
Dołączył(a): Pt, 30 maja 2014, 08:54
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez nonkan » Cz, 25 wrz 2014, 13:58

intj napisał(a):
Kuba napisał(a):Ale chyba tak pisza specjalnie, zeby sie zapisac na ich kurs
Kuba ma rację. Zrobiłam ten test sama, później zawołałam moją mamę (neurotypową). Co prawda, radziła sobie lepiej ode mnie (ja miałam 2%, mama 28%), ale zaraz później robiłyśmy test razem. Niektóre filmiki były tak nieintuicyjne, że moja mama musiała strzelać, nie mówiąc już o mnie. Uzbierałyśmy 0%. W innych testach na rozpoznawanie emocji z wyrazu twarzy, wypadam znacznie lepiej. Owszem, nie osiągam nawet średniego wyniku, ale 2% jest grubą przesadą.


Problem z rozpoznawaniem mikroekspresji wygląda na naprawdę duży, wynik innych testów też jednak wyraźnie poniżej tego, czego należałoby się spodziewać po osobie mającej tak duże zdolności do nauki. Niestety, na teście mikroekspresji pokazał mi się wynik 0%, ale się zbyt nie zastanawiałem, za drugim razem już 10% (też robiłem to szybko). Potem robiłem też testy na rozpoznawanie emocji z wyrazu twarzy, raz miałem 12 na 20, drugim razem 9 na 20 (za drugim razem mniej), czyli wyraźnie poniżej średniej, bo robiłem szybko. Więc to się tak bardzo nie liczy. Robiłem też inny test, ale tam nie sumowali punktów czy procentów, chyba znacznie więcej było złych (zwł. pierwszych) odpowiedzi niż dobrych. Nie jest z tym u mnie tragicznie, ale jakoś szczególnie dobrze pewnie też nie.

Wynik poniżej średniej w teście na rozpoznawanie emocji z wyrazu twarzy i wyraźnie prawdopodobne IQ>130 świadczą o dysharmonii rozwoju psychicznego. Przypuszczam, że wypadłbym na tych testach lepiej, nie chcę się wywyższać, po prostu zwracam uwagę na to, że raczej nie mam tak dużych problemów z rozpoznawaniem emocji.
Ostatnio edytowano Cz, 25 wrz 2014, 14:24 przez nonkan, łącznie edytowano 2 razy
nonkan
 
Posty: 9496
Dołączył(a): So, 23 sie 2014, 19:44
Płeć: M

Re: Testy

Postprzez nonkan » Pt, 26 wrz 2014, 10:10

Test z 20 twarzami robiłem 3 razy, szybko za każdym razem, za pierwszym razem 12 na 20, drugim 9 na 20, trzecim znów 12 na 20; poniżej średniej, ale nie jest katastrofalnie :)

W wieku umysłowym wyszło wręcz dokładnie to samo co wiek biologiczny.
Wynik testu na inteligencję emocjonalną - jak ktoś zna zasady moralne i chce ich przestrzegać (np. ktoś mający taką skłonność do skrupułów jak ja) - to będzie mieć chyba większy wynik niż to by wynikało z jego funkcjonowania. Wyszło mi nietragicznie. Robiłem testy szybko.

http://www.cda.pl/gry-online/25294b3/Darmowy-Test-IQ

W tym teście IQ wyszło mi 127, szybko robiłem, rzeczywiście świadczy to o tym, że mam duże szansę na chociażby VIQ>=130.
nonkan
 
Posty: 9496
Dołączył(a): So, 23 sie 2014, 19:44
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez nonkan » Pt, 26 wrz 2014, 11:13

http://www.arealme.com/iq/pl/

Ten test IQ jest bardzo mało wiarygodny. Wyszło mi 150! Innym osobom, które to napisały, powychodziło 170, 180... A i tak nie wszystko wiedziałem. Spróbuję teraz losowo wybierać odpowiedzi i zobaczę, co wyjdzie - IQ 30. Dwa razy. Wynik może być liczbą poprawnych odpowiedzi pomnożoną przez 10.

http://www.arealme.com/16types/pl/

Jeden raz szybko wykonałem ten test. W tym teście wyszło mi INTP. Największe "przesunięcie" było w stronę P, a nie J, też była duża przewaga I nad E, mniejsza T nad F, N było niemal takie samo co S. Drugi raz - jeszcze bardziej wyszło INTP, najwięcej przesunięte w stronę P, już wyraźnie mniej, ale średnio, w stronę N, jeszcze mniej w stronę T, nieco mniej w stronę I.

W teście kariery wyszło mi: Politolog lub psycholog, trener, dietetyk. (http://www.arealme.com/career/pl/) Największy wektor miałem stronę "Społeczny"!
Ostatnio edytowano Pt, 26 wrz 2014, 11:30 przez nonkan, łącznie edytowano 3 razy
nonkan
 
Posty: 9496
Dołączył(a): So, 23 sie 2014, 19:44
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez Arwena » Wt, 7 paź 2014, 19:58

Nie, no spoko:
Your score: 0%
Avatar użytkownika
Arwena
 
Posty: 130
Dołączył(a): Wt, 20 sie 2013, 22:26
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez nonkan » Cz, 9 paź 2014, 11:48

Ciekawe, ile w tego typu testach osiągają "normalni" ludzie?
nonkan
 
Posty: 9496
Dołączył(a): So, 23 sie 2014, 19:44
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez Gbur » Cz, 1 cze 2017, 05:57

34% - z pewnym zasobem wiedzy na ten temat. (największy problem sprawiło mi odróżnianie pogardy od odrazy - chociaż to pewnie dlatego, że owe często występują)

Rozpoznawanie mikroekspresji nie ma nic wspólnego z podziałem ZA/NT, NT też nie robią tego naturalnie, muszą się tego nauczyć. Istotna jest tylko wiedza teoretyczna - jakie mikro ruchy twarzy świadczą o jakich emocjach.
Gbur
 
Posty: 1592
Dołączył(a): Pt, 4 gru 2015, 18:30
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez bou » Cz, 1 cze 2017, 14:39

@up nie masz racji
"Poza potwierdzeniem, że dzieci zdrowe znacznie lepiej niż autystyczne rozpoznawały ekspresję twarzy, naukowcom udało się wykryć istotne zmiany w pracy mózgu dzieci z autyzmem. "
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B ... _Aspergera
bou
 
Posty: 261
Dołączył(a): So, 23 lut 2013, 18:23
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez Gbur » Cz, 1 cze 2017, 19:40

bou napisał(a):@up nie masz racji
"Poza potwierdzeniem, że dzieci zdrowe znacznie lepiej niż autystyczne rozpoznawały ekspresję twarzy, naukowcom udało się wykryć istotne zmiany w pracy mózgu dzieci z autyzmem. "
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B ... _Aspergera


To test mikroekspresji, nie ekspresji mimicznej.
Gbur
 
Posty: 1592
Dołączył(a): Pt, 4 gru 2015, 18:30
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez leśna » Cz, 1 cze 2017, 21:57

To test na inteligencję.
Nie wiem, gdzie się go włącza.
Zdiagnozowana
Avatar użytkownika
leśna
 
Posty: 1598
Dołączył(a): Śr, 29 lip 2015, 00:34
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez Gbur » Pt, 2 cze 2017, 04:18

leśna napisał(a):To test na inteligencję.
Nie wiem, gdzie się go włącza.

http://puu.sh/w8h9U/6ed659d5c8.jpg
Gbur
 
Posty: 1592
Dołączył(a): Pt, 4 gru 2015, 18:30
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez leśna » Pt, 2 cze 2017, 23:49

Dzięki.
Jedna próba 4%
Druga próba 0%
Zdiagnozowana
Avatar użytkownika
leśna
 
Posty: 1598
Dołączył(a): Śr, 29 lip 2015, 00:34
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez Wrotek » So, 3 cze 2017, 09:20

0%
Złapaliśmy czarownice, czy możemy je spalić?
Avatar użytkownika
Wrotek
 
Posty: 2004
Dołączył(a): Cz, 30 mar 2017, 22:13
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez Aerrae » So, 3 cze 2017, 11:39

Za pierwszym razem 0%, ale za drugim miałam 14% (bo się trafiło parę tych samych co w pierwszym ;) )
Aerrae
 
Posty: 2936
Dołączył(a): Pn, 13 lip 2015, 11:29
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez Gbur » So, 3 cze 2017, 12:47

Gbur
 
Posty: 1592
Dołączył(a): Pt, 4 gru 2015, 18:30
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez Em » N, 4 cze 2017, 11:12

Mam wrażenie, że ten test to bzdura.
Mój wynik 0%. Nie uważam, że ktokolwiek mógłby rozpoznać większość z tych mikroekspresji.
Avatar użytkownika
Em
 
Posty: 74
Dołączył(a): Wt, 7 mar 2017, 10:16
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez Black Rose » N, 4 cze 2017, 12:00

0%.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
Avatar użytkownika
Black Rose
 
Posty: 1153
Dołączył(a): Wt, 21 cze 2016, 15:55
Lokalizacja: Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez whatstheuseofitall » So, 10 cze 2017, 10:45

tez mam 0%, a ten ostatni gdzie babka się uśmiechała, poprawne było strach? wtf? czy ktokolwiek się uśmiecha, gdy się boi? ten test to bzdura.
whatstheuseofitall
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 9 cze 2017, 15:48
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez magdu » Cz, 5 kwi 2018, 16:34

Aż nie wierzę. 50% i proponują uzyskanie 85%.

Nijak nie mogłam trafić typa, który wyrażał "contempt". Może przedobrzyłam z ignorowaniem tego wrażenia. ;)
Jedna babka cały czas wydawała mi się wściekła, ale dobrze zaznaczałam, że jest nautralna/smutna (brak mimiki/opuszczone kąciki ust). Wściekła była tylko raz, trzeba było się domyślić ze zniecierpliwionego tonu głosu i postawy obronnej.
magdu
 
Posty: 55
Dołączył(a): Cz, 5 kwi 2018, 12:49
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez Esclarmonde » Śr, 11 kwi 2018, 12:27

18%

Ja mam taki sposób na cudze ekspresje, że wyobrażam sobie u siebie taką minę i zastanawiam się jakie emocje mogą być z tym związane. Ktoś też tak robi :-x?
"Przypadek sprzyja umysłom przygotowanym" Ludwik Pasteur
Avatar użytkownika
Esclarmonde
 
Posty: 816
Dołączył(a): Śr, 27 sty 2016, 20:02
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez Black Rose » Śr, 11 kwi 2018, 15:39

Tak. Ja. Nic bardziej błędnego niż moje miny (i w związku z tym wyobrażenia o minach innych osób).
Mam często nieadekwatne do sytuacji (zazwyczaj).

Każdy, z kim rozmawiałam (w tym gromadka speców z instytucji badającej osoby z ASD) stwierdziły, że cały czas wysyłam sprzeczne sygnały (mina/postawa ciała/gesty w ogóle nie współgrają z tym, co mówię).
Ostatnio edytowano Śr, 11 kwi 2018, 15:42 przez Black Rose, łącznie edytowano 4 razy
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
Avatar użytkownika
Black Rose
 
Posty: 1153
Dołączył(a): Wt, 21 cze 2016, 15:55
Lokalizacja: Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez piesel » Śr, 11 kwi 2018, 17:30

Mi wyszło 42%, a za drugim razem 18% XD Teraz zrobiłam jeszcze raz i wyszło 8%. Ok.
Ale nie uważam tego testu za jakkolwiek miarodajny, bo ciągle powtarzały się te same filmiki...
No i w jednym z nich była taka babka, co wyglądała jak struś i on się powtórzył dwa razy i za pierwszym razem była neutralna, a za drugim smutna. co ;__;
Avatar użytkownika
piesel
 
Posty: 5
Dołączył(a): So, 12 sie 2017, 12:49
Płeć: K

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez Ekran » Śr, 11 kwi 2018, 18:59

piesel napisał(a):Mi wyszło 42%, a za drugim razem 18% XD Teraz zrobiłam jeszcze raz i wyszło 8%. Ok.
Ale nie uważam tego testu za jakkolwiek miarodajny, bo ciągle powtarzały się te same filmiki...
No i w jednym z nich była taka babka, co wyglądała jak struś i on się powtórzył dwa razy i za pierwszym razem była neutralna, a za drugim smutna. co ;__;


Te filmy się chyba różnią szczegółami, przez mniej niż sekundę ludzie mają tam nieco inną ekspresję niż w reszcie filmiku. Ale ja dostałam 0%
Avatar użytkownika
Ekran
 
Posty: 548
Dołączył(a): Wt, 16 sty 2018, 22:40
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez qw321 » Śr, 11 kwi 2018, 19:14

Kiedyś robiłem ten test i też miałem 0%.

Black Rose napisał(a):Tak. Ja. Nic bardziej błędnego niż moje miny (i w związku z tym wyobrażenia o minach innych osób).
Mam często nieadekwatne do sytuacji (zazwyczaj).

Każdy, z kim rozmawiałam (w tym gromadka speców z instytucji badającej osoby z ASD) stwierdziły, że cały czas wysyłam sprzeczne sygnały (mina/postawa ciała/gesty w ogóle nie współgrają z tym, co mówię).


U mnie bywa podobnie. Mam skąpą mimikę. Zazwyczaj mam łagodny wyraz twarzy ale często mrużę oczy bo oślepia mnie światło, nawet gdy jest o dość małym natężeniu i inni ludzie nawet tego nie odczuwają. Nawet gdy "nie ma słońca", nie jest słonecznie. Zdarzyło się, że zapytano mnie dlaczego jestem taki zły podczas gdy dobrze się czułem i miałem pozytywne nastawienie i byłem zaskoczony co spowodowało u nich takie wrażenie.
Avatar użytkownika
qw321
 
Posty: 4195
Dołączył(a): So, 10 sie 2013, 07:00
Płeć: M

Re: Test rozponawania mikroekspresji

Postprzez Ekran » Śr, 11 kwi 2018, 20:15

qw321 napisał(a): Zdarzyło się, że zapytano mnie dlaczego jestem taki zły podczas gdy dobrze się czułem i miałem pozytywne nastawienie i byłem zaskoczony co spowodowało u nich takie wrażenie.

Mnie często ludzie pytają, czemu jestem smutna, kiedy akurat jestem całkiem wesoła. A kiedy jestem faktycznie smutna nikt o nic nie pyta.
Avatar użytkownika
Ekran
 
Posty: 548
Dołączył(a): Wt, 16 sty 2018, 22:40
Płeć: M

Następna strona

Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron