zatoki, co na to?

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

zatoki, co na to?

Postprzez weronka » Cz, 28 lip 2016, 21:46

Chciałabym zapytać o zatoki, Jak radzicie sobie z bólem zatok. W sumie zapalenia nie mam, ale towarzyszy mi ciągle uczucie "zapchanego nosa". Czy stosujecie jakieś inhalacje, itp?
weronka
 

Re: zatoki, co na to?

Postprzez Amelia » Cz, 28 lip 2016, 22:10

Ktoś chyba pomylił forum. Ale w sumie my wiemy wszystko :)
Może masz krzywą przegrodę nosową, to można operować.

EDIT. albo zaraz jakiś inny nowy użytkownik poda świetny lek na zatoki. I linka do niego, jak się uda ;)
Ostatnio edytowano Cz, 28 lip 2016, 22:12 przez Amelia, łącznie edytowano 3 razy
Amelia
 
Posty: 8370
Dołączył(a): Cz, 27 lip 2006, 23:00
Płeć: K

Re: zatoki, co na to?

Postprzez Krzyś » Cz, 28 lip 2016, 22:40

W zimie radziłem sobie, nagrzewając bolące zatoki farelką (ewentualnie jeszcze miałem do wyboru lampę ze 200-watową, mamy taką lampę, używaną przez matkę do nagrzewania przeziębionych części ciała, żarówa gigantyczna przeznaczona chyba do nagrzewania kurczaków, jakby się Unia Europejska dowiedziała o takiej żarówie, to by chyba zawału z miejsca dostała - ale że nie lubię dużej ilości światła, to wolałem farelkę).

Najlepsze farelki tylko firmy Kabel Drut i S-ka, do nabycia w preferencyjnej cenie 999 zł na stronie http://kabeldrutispolka . ;) (żartowałem)
Avatar użytkownika
Krzyś
 
Posty: 1940
Dołączył(a): Wt, 25 lip 2006, 23:00
Lokalizacja: Lublin / M / 32 / zdiagnozowany
Płeć: M


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości