Nie śpijcie!!!!!

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Nie śpijcie!!!!!

Postprzez . » So, 15 lip 2006, 20:27

Kochani, jeszcze raz przywołuję Was do porządku!
Czemu nikt nie pisze? Rozumiem pewne przerwy, ale żeby aż takie???
pozdrówka senta :)
.
 

Re: Nie śpijcie!!!!!

Postprzez magic » N, 16 lip 2006, 19:32

Senta, nie jestem pewien czy Twoja sugestia jest właściwa na forum dla osób, z których wiele cierpi na zaburzenia snu... :wink: Do wszystkich: śpijcie, śpijcie, nie zarywajcie nocy z powodu naszego forum! :)

No ale faktem jest, że odkąd Rytr wyjechała na szkolenie, to forum nam siadło. Ja też akurat jestem zajęty rozmaitymi sprawami w realu. Wypadła mi nieoczekiwanie pewna rzecz, która wymaga sprężenia się i biegania przez najbliższe tygodnie. To bardzo dobra rzecz, ale nie chcę na razie o niej pisać, aby nie zapeszyć.
magic
 
Posty: 1289
Dołączył(a): Pt, 13 sty 2006, 00:00
Płeć: M

Postprzez wallis » N, 16 lip 2006, 19:45

No to wreszcie wiemy dlaczego Rytra nie ma. To już coś. Dzięki, że to napisaleś, swoją drogą nie lubię takich tajemniczych zniknięć. Myślalam, że to na amen, albo że coś się stalo z dzidzi.
Avatar użytkownika
wallis
 
Posty: 450
Dołączył(a): Śr, 15 lut 2006, 00:00
Lokalizacja: w-wa

Postprzez rytr » N, 16 lip 2006, 20:09

wallis napisał(a):No to wreszcie wiemy dlaczego Rytra nie ma. To już coś. Dzięki, że to napisaleś, swoją drogą nie lubię takich tajemniczych zniknięć. Myślalam, że to na amen, albo że coś się stalo z dzidzi.


Hej:)
Witam po powrocie:)
Pisalam w watku "dzieci", ze wyjechalam na szkolenie, ale oczywiscie sie nie zalogowalam. Przepraszam.
Jestem, musze teraz dojsc do siebie, szkolenie bylo super, musze uporzadkowac dane w mozgu, poukladac...
No i zpowrotem "wgryzc" sie w forum. Mam z tym niejakie problemy (to troche jak z wchodzeniem "na zywo" w miejsca znane, ale nie odwiedzana od jakiegos czasu - troche mnie to deprymuje)
pozdrawiam Was serdecznie - powoli sie rozkrece:)
rytr
 
Posty: 767
Dołączył(a): Śr, 22 mar 2006, 00:00

Postprzez wallis » N, 16 lip 2006, 21:41

Rzeczywiście ten "gościu" to Ty :shock: nie skojarzyłam, buu.
Avatar użytkownika
wallis
 
Posty: 450
Dołączył(a): Śr, 15 lut 2006, 00:00
Lokalizacja: w-wa


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości