Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez asperger » Śr, 22 sie 2018, 21:40

asperger
 
Posty: 1519
Dołączył(a): So, 18 mar 2006, 00:00

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez adamzesk » Śr, 22 sie 2018, 22:01

Chcą przyciągnąć piękne panie :) . A poważnie nie mam pojęcia uwieczniaja siebie w różnych sytuacjach. Rozumiem że ma to zainteresować, przyciągnąć oglądających, biorąc pod uwagę popularność patostreamow są chętni i na takie foty.
Avatar użytkownika
adamzesk
 
Posty: 555
Dołączył(a): Cz, 7 cze 2018, 22:22
Lokalizacja: Lublin
Płeć: M

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez Bapsi » Cz, 23 sie 2018, 01:12

To zdjęcie ma budzić sympatyczne skojarzenia i zaprezentować jego autora jako luzaka, bo jest takie "hehe nie na poważnie". Podkreśla to hasztag "funny" świadczący o stosunku publikującego do zdjęcia.
Mein Feld ist die Welt.
Bapsi
 
Posty: 1902
Dołączył(a): So, 29 sie 2015, 23:59
Płeć: K

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez Witek034 » Cz, 23 sie 2018, 16:48

Moim zdaniem jest to zdjęcie zrobione przez jakiegoś znajomego, który przypadkiem podpatrzył kolegę śpiącego. A ów śpiący kolega uznał po obejrzeniu zdjęcia, że to dość zabawna, naturalna i nie-pozorowana mina (jak zwykle na zdjęciach), więc po prostu udostępnił. Bo najlepsze zdjęcia to te, zrobione przypadkiem.
Witek034
 
Posty: 3772
Dołączył(a): Wt, 28 lis 2017, 23:04
Płeć: M

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez advx » So, 6 paź 2018, 08:34

Ludzie są na instagramie (własny agent PRowy w większości przypadków) po to by publikować zdjecia świadczące o ich statucie społecznym i wyrażeniu tego "jacy są". Ten pan chce być postrzegany jako "luzak" stąd wrzuca zdjęcia które działaja ku podtrzymaniu i wzmocnieniu tego powiązania z jego osobą.
Avatar użytkownika
advx
 
Posty: 29
Dołączył(a): Cz, 5 lip 2018, 11:23
Lokalizacja: Kraków
Płeć: M

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez Mruczanka » Wt, 9 paź 2018, 00:23

Właśnie tak, jak piszą użytkownicy wyżej.
I przy okazji, zdjęcie daje do zrozumienia: "patrzcie, jakim jestem idiotą!"
Mruczanka
 
Posty: 11085
Dołączył(a): Pt, 19 kwi 2013, 13:08
Lokalizacja: I see dead people
Płeć: K

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez adamzesk » Wt, 9 paź 2018, 15:01

Dziś obejrzałem urywek Dzień Dobry TVN i tam było o promowaniu się na Instagramie jakby ważniejszych tematów nie było.
Avatar użytkownika
adamzesk
 
Posty: 555
Dołączył(a): Cz, 7 cze 2018, 22:22
Lokalizacja: Lublin
Płeć: M

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez Mruczanka » Wt, 9 paź 2018, 15:26

LOL

Adamzesk, bo to jest problem numer 1 współczesnego Świata :lol:
Mruczanka
 
Posty: 11085
Dołączył(a): Pt, 19 kwi 2013, 13:08
Lokalizacja: I see dead people
Płeć: K

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez adamzesk » Wt, 9 paź 2018, 15:42

To ja wolę przenieść się w czasie.
Avatar użytkownika
adamzesk
 
Posty: 555
Dołączył(a): Cz, 7 cze 2018, 22:22
Lokalizacja: Lublin
Płeć: M

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez funworld » Śr, 10 paź 2018, 18:07

Luz, nie wszyscy żyją w Internecie. Na szczęście żyjemy w czasach, że sami siebie szufladkujemy i ustalamy swoją klasę. Nawet youtube i facebook serwuje nam dokładnie takie treści jak zwykliśmy oglądać. Dzięku temu zdaje nam się, że na świecie jest więcej problemu, który zazwyczaj nas rusza. na przykład jak ktoś wieży w teorie spiskowe i zacznie tego szukać w necie, to wkrótce wszędzie będzie to widział i będzie się czuł oszukiwany przez koncerny farmaceutyczne i innych lobbystów. To też działa z hobby i zainteresowaniami. Wystarczy ostrożnie wybierać treść i bardzo szybko jakość treści w necie się poprawia. Tak już ten system jest skonstruowany. Mi osobiście się to podoba.
https://img00.deviantart.net/92bd/i/2012/077/9/7/aspergers_by_miissrowena-d4t4keb.png
Avatar użytkownika
funworld
 
Posty: 15
Dołączył(a): Śr, 26 wrz 2018, 15:06
Lokalizacja: UK
Płeć: M

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez kompowiec » Śr, 10 paź 2018, 19:34

tak, zwą to RSS :P
https://rentry.co/polska-knajpa
Avatar użytkownika
kompowiec
 
Posty: 3276
Dołączył(a): Wt, 2 lut 2016, 09:49
Lokalizacja: Bytom
Płeć: M

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez Mruczanka » Śr, 10 paź 2018, 23:18

Oglądał ktoś dokument o Putinie?
Oczywiście amerykanie się w nim wybielają, ale to co mówili o dezinformacji jest całkiem sensowne.
Są powołane specjalne jednostki, które rozgłaszają fakenewsy, albo sprzeczne informacje tylko po to, żeby mieszać ludziom w głowach i zamiast realnej wiedzy mieli nadmiar niepotrzebnych informacji.
Podobno był to pomysł Putina, który był przeciwny by pospulstwo miało dostęp do informacji bez cenzury, ale bardziej realne, że wpadły na to służby specjalne, a reszta pomysł podchwyciła i program rozszedł się po Świecie.
Niby mamy wolność mediów i każdy może pisać i czytać co chce, ale...
Doszliśmy do tego, że trzeba drążyć jakiś temat głęboko, żeby dowiedzieć się czegoś sensownego, bo to co "oferują" popularne portale, to czyste sci-fi wraz ze śmieciowymi danymi.
Mruczanka
 
Posty: 11085
Dołączył(a): Pt, 19 kwi 2013, 13:08
Lokalizacja: I see dead people
Płeć: K

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez asperger » N, 14 paź 2018, 00:28

A co sądzicie o tym, że ten profil jest profilem publicznym, a nie prywatnym?
asperger
 
Posty: 1519
Dołączył(a): So, 18 mar 2006, 00:00

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez TumorMózgobrejny » Wt, 13 lis 2018, 15:19

Mruczanka napisał(a):Oglądał ktoś dokument o Putinie?
Oczywiście amerykanie się w nim wybielają, ale to co mówili o dezinformacji jest całkiem sensowne.
Są powołane specjalne jednostki, które rozgłaszają fakenewsy, albo sprzeczne informacje tylko po to, żeby mieszać ludziom w głowach i zamiast realnej wiedzy mieli nadmiar niepotrzebnych informacji.
Podobno był to pomysł Putina, który był przeciwny by pospulstwo miało dostęp do informacji bez cenzury, ale bardziej realne, że wpadły na to służby specjalne, a reszta pomysł podchwyciła i program rozszedł się po Świecie.
Niby mamy wolność mediów i każdy może pisać i czytać co chce, ale...
Doszliśmy do tego, że trzeba drążyć jakiś temat głęboko, żeby dowiedzieć się czegoś sensownego, bo to co "oferują" popularne portale, to czyste sci-fi wraz ze śmieciowymi danymi.


To jak z teorią npc. Słynne memy z fourchana zamąciły w głowie już nawet mi samemu.
Czuję się sztucznie korzystając sztucznie, niehigienicznego, wyperswadowanego języka. Czuje się sztucznie, gdyż nie wiem jak mam się poruszać po przestrzeni dwu-, quatro-, okto- wymiarowej. Czuje się sztucznie, lubiąc te rzeczy, które zawsze je odrzucałem, ale zmuszono mnie do tego, by je kochać, myśleć o nich, myśleć - samymi - tymże rzeczami.
Czuje się sztucznie, gdy narzucają mi kilkunastu redaktorów, kuratorów kulturowych, nadzorców, podwładnych i intelektualistów swój słowotok myślenia, który sam zakłóca mi moje myśli, moją emisję i przesył głosu, mój eidos do kontemplowania, moja qualię porządku, i moje zjednanie sobie z jednoznacznym i porządkowo ukształtowanym na tym świecie ciągiem arytmetycznym
{3-x*p
3a-3x = 1,
nie zaprzeczając zasad logarytmicznych ciągu Hillbertowskiego, ani dywagacji kąta osiowego toru tensorycznego kuli ziemskiej co do jego trajektorii, azymutu, izobaru, izolinii, siły Bohra, widnokręgu etc., który jest perswazyjnie - ! - bo jakże by inaczej, torem dynamicznym / statycznym co do podłoża jego punktu ke(-e) / p - ro = m (v) *2 / e-, ale jest przeciwlegle zdynamizowany / antystatycznie ukierunkowany wobec toru panoptycznego wobec l m^2 / (-m) = m Kc wobec K*2 c / l m^2 = p - ro × 160°, nadlegle do jego powierzchni konkretnie l - longitudinem per constantia, p(×) do dignitia per astativum, m - magnificentia ze stałą ekspozycyjną naporu energetycznego w przesyle modalnym na 1:16000000:2 długości perspektywicznej wobec l - p(-m) z mniejszą latencją poboru mocy z ^2 (^13^-10^2). Co też 160° jest kątem prostopadłym do ocularis ex eiaculata do samej prędkości w której moc od latencji rozróżniona jest na planie długości p (m-13^10^-12) pod jego danym 3 .1468 * -13 w wyrównaniu prędkości koagulacyjnej z poborem eiakulacyjnym co do jego energonu longa dignitis. Czuje się sztucznie, gdy tabloidy które mój tato przymusowo kupuje w danym kiosku Ruchu, bałamucą mnie, pociągając do żywnych konotacji antynatalistycznych i fetyszujących na przeciw naturze w celu seksualizacji, mnie, jako stworzenia ludzkiego nie godnego natalistycznej defruktyzacji genomu ludzkiego. Tak abym cały czas myślał, kiedy się mam masturbować i wylewać nasienie.

Dlatego, społeczeństwo - nasze - w konkretnym apriorycznym sensie, przegrało tę wojnę cybernetyczną. O tym nawet cybernetycy z Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy mieli nawet legitymacje w strukturach KC PZPR już to przewidzieli 30 lat temu. Sam dr Józef Kossecki o tym mówił w jednym z odczytów nt. tzw. "wojnie strukturalnej i przesyle informacji", skrótem mówiąc dumpingu umysłowym, tego czego nie chcemy, a podświadomości się zdaje, że tak należy wymuszać - chcenie, danych procesów biologicznych, umysłowych, płciowych, higenicznych czy konsaltywnych. Drenaż umysłów - w pewnej mierze, działa.
Ostatnio edytowano Wt, 13 lis 2018, 15:22 przez TumorMózgobrejny, łącznie edytowano 1 raz
TumorMózgobrejny
 
Posty: 1569
Dołączył(a): N, 9 wrz 2018, 22:09
Płeć: M

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez Mruczanka » Śr, 14 lis 2018, 15:36

Działa, oj działa, cholerne króliczki są wszędzie.
Mruczanka
 
Posty: 11085
Dołączył(a): Pt, 19 kwi 2013, 13:08
Lokalizacja: I see dead people
Płeć: K

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez marekv7 » Śr, 14 lis 2018, 17:03

Mruczanka napisał(a):Działa, oj działa, cholerne króliczki są wszędzie.

A mi się taki króliczek przypomniał :P
Załączniki
playboy.png
marekv7
 
Posty: 780
Dołączył(a): Pt, 11 sie 2017, 17:06
Płeć: M

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez TumorMózgobrejny » Śr, 14 lis 2018, 17:28

marekv7 napisał(a):
Mruczanka napisał(a):Działa, oj działa, cholerne króliczki są wszędzie.

A mi się taki króliczek przypomniał :P


Chodzi o białego króliczka, ale tego z nazwy operacji Providence rodem z Matrixa.
Ostatnio edytowano Śr, 14 lis 2018, 17:29 przez TumorMózgobrejny, łącznie edytowano 1 raz
TumorMózgobrejny
 
Posty: 1569
Dołączył(a): N, 9 wrz 2018, 22:09
Płeć: M

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez marekv7 » Śr, 14 lis 2018, 17:34

TumorMózgobrejny napisał(a):
marekv7 napisał(a):
Mruczanka napisał(a):Działa, oj działa, cholerne króliczki są wszędzie.

A mi się taki króliczek przypomniał :P


Chodzi o białego króliczka, ale tego z nazwy operacji Providence rodem z Matrixa.

Wiem, aż tak głupi nie jestem ;)
marekv7
 
Posty: 780
Dołączył(a): Pt, 11 sie 2017, 17:06
Płeć: M

Re: Co sądzicie o tym, że ludzie wrzucają takie zdjęcia?

Postprzez Gbur » Pt, 23 lis 2018, 17:25

marekv7 napisał(a):
Mruczanka napisał(a):Działa, oj działa, cholerne króliczki są wszędzie.

A mi się taki króliczek przypomniał :P

Mam wrażenie, że to egzemplifikacja postu Tumora. Wprogramowane asocjacje.
Gbur
 
Posty: 1592
Dołączył(a): Pt, 4 gru 2015, 18:30
Płeć: M


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron