Zapominalstwo, gubienie rzeczy...

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (freenode): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)

Zapominalstwo, gubienie rzeczy...

Postprzez mulazula » Wt, 27 lis 2018, 18:56

Czy tylko ja tak mam czy osob z tym tez tak moze byc? Chodzi o niepamietaniu jakichs biezacych spraw, terminow, dat tak jakby chcialoby sie je miec w dupie by skupiac sie na wlasnym swiecie co sprawia ze jak trzeba wiele rzeczy na biezaco zrobic to wiecznie cos sie zapomni albo ominie, zdekoncentruje, nie wiem czy to nie jest gdzies jakos nazwane
mulazula

Re: Zapominalstwo, gubienie rzeczy...

Postprzez leśna » Wt, 27 lis 2018, 20:39

Tak. Brak podzielności uwagi, również w tym przypadku. Pomaga robienie list.
leśna

Re: Zapominalstwo, gubienie rzeczy...

Postprzez qw321 » Wt, 27 lis 2018, 22:02

U mnie też jest podobnie. Głównie z tego powodu, co napisałaś:

mulazula napisał(a):Chodzi o niepamietaniu jakichs biezacych spraw, terminow, dat tak jakby chcialoby sie je miec w dupie by skupiac sie na wlasnym swiecie

Ja, gdy mam jakiś termin, to zazwyczaj jest to coś w rodzaju zła koniecznego. Czasami podchodzę do tego za mało poważnie, albo wcale mi nie zależy. Gdy o czymś zapomnę, to trudno. Może w następnym terminie się uda. Po prostu często nawet nie staram się o czymś pamiętać. Gdy jednak na czymś mi zależy, lub traktuję to poważnie, to wtedy zapominalski nie jestem.
qw321

Powrót do Forum otwarte dla każdego