Czego pagną atypowi :)

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Czego pagną atypowi :)

Postprzez Jahek » Pt, 18 sty 2019, 22:45

Witam wszystkich bardzo ciepło :) Tutaj można się wypowiadać na temat życiowych pragnień ludzi atypowych i nie tylko. Można opisać swoje pragnienia, co potrzebujemy w życiu by być szczęśliwym i można opisać o swoich niecierpliwych oczekiwaniach na swoje pragnienia. Z głębi serca zachęcam d udzielania się i dzielenia swoimi przemyśleniami i marzeniami :)
Avatar użytkownika
Jahek
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2018, 16:51
Płeć: M

Re: Czego pagną atypowi :)

Postprzez nonkan » Pt, 18 sty 2019, 23:26

Przede wszystkim chciałbym być w Niebie na wieki, w nieskończoność trwać w radości bez cierpienia, być wolnym od kary za grzechy, zwłaszcza bolesnej i pośmiertnej. Jeżeli miałbym cierpieć, to tylko po to, aby mieć większe zasługi w Niebie i aby inni byli zachowani od sprawiedliwej boskiej kary za grzechy. Chciałbym nie mieć jakiegokolwiek grzechu, chciałbym, aby inni też go nie mieli. Wolałbym, aby wszyscy byli szczęśliwi.
Mam marzenie związane z małżeństwem i posiadaniem biologicznego potomstwa z kobietą z poważnymi zaburzeniami psychicznymi, najlepiej ze spektrum autyzmu. Nie chciałbym jednak, aby moje dzieci cierpiały, zwłaszcza z powodu winy. Nie chcę, żeby moje dziecko zmarło nieochrzczone albo kiedykolwiek popełniło grzech śmiertelny, bardzo tego nie chcę.
nonkan
 
Posty: 9497
Dołączył(a): So, 23 sie 2014, 19:44
Płeć: M

Re: Czego pagną atypowi :)

Postprzez Jahek » Wt, 22 sty 2019, 22:07

Witaj norkan :) Bardzo się cieszę, że piszesz i pokazujesz jak ważne są twoje potrzeby ( dobre życie, rodzina i wszelkie inne pragnienia itp.) Bardzo popieram to co piszesz i bardzo mi się podoba to co robisz :) Ja również mam wiele pragnień np. zdać maturę, poprzez własny wisiłek naukowy mieć dziewczynę później żonę dzieci , stabilną prace ( kształcę się by zostać organistą, ponieważ bardzo tego pragnę i bardzo lubię grać) itp. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru :) :)
Avatar użytkownika
Jahek
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2018, 16:51
Płeć: M

Re: Czego pagną atypowi :)

Postprzez Horka » Wt, 22 sty 2019, 23:34

Żeby ludzie rozumieli mój przekaz.
[nie mam ZA]
Avatar użytkownika
Horka
 
Posty: 1080
Dołączył(a): Wt, 8 sie 2017, 22:49
Płeć: K

Re: Czego pagną atypowi :)

Postprzez Witek034 » Śr, 23 sty 2019, 12:16

1. Znalezienia pasji, która będzie jednocześnie zarobkiem (nawet jeśli skromnym)
2. "Wyzdrowienia" z nerwicy lękowej, która paraliżuje ciało i zniekształca odbiór rzeczywistości
3. Zrozumienia sensu przemocy w moim życiu (a także w świecie) i odkrycia sposobu radzenia sobie z nią w przyszłości
3b. Znalezienia swojego miejsca w życiu z dala od "patologii" (wersja alternatywna).

Resztę pragnień stopniowo realizuję i nie chcę mieć zbyt dużo "roszczeń" do życia, więc trzy powyższe wystarczą. I na chwilę obecną wydaje mi się, że ich spełnienie dałoby mi duże szczęście, bo o resztę spraw potrafię zadbać.
Witek034
 
Posty: 3772
Dołączył(a): Wt, 28 lis 2017, 23:04
Płeć: M

Re: Czego pagną atypowi :)

Postprzez Gość » So, 16 lut 2019, 00:29

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Bardzo się cieszę, że macie swoje pragnienia i przemyślenia. Myślę, że warto pragnąć tego co potrzebujemy i co jest. Ja również mam wiele potrzeb np. mieć przyjaciela i dziewczyny. :)
Gość
 

Re: Czego pagną atypowi :)

Postprzez Damazy » So, 16 lut 2019, 12:44

Gość napisał(a):Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Witamy ;-)

Gość napisał(a):Ja również mam wiele potrzeb np. mieć przyjaciela i dziewczyny. :)

No, to zabrzmiało, jakbyś nastawiał się na harem. :mrgreen:
Avatar użytkownika
Damazy
 
Posty: 1418
Dołączył(a): Śr, 26 maja 2010, 23:00
Płeć: M

Re: Czego pagną atypowi :)

Postprzez Jahek » Wt, 19 lut 2019, 20:54

Ja także p
Avatar użytkownika
Jahek
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt, 23 lis 2018, 16:51
Płeć: M


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości

cron