Drugie forum dla aspi

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Drugie forum dla aspi

Postprzez Mruczanka » Pt, 22 mar 2019, 23:27

Co myślicie o pomyśle żeby zrobić drugie, takie jakby alternatywne forum dla osób autystycznych?
Moglibyśmy ustalić kryteria, o czym i z kim konkretnie wspóltworzyć, kto miałby dostęp.
Skąd ten pomysł?
Na tym forum panuje ewidentny chaos, jest dużo wszystkiego i bałagan.
Jakby znalazł się ktoś cierpliwy, ktoś komu by się chciało, kto ustawiłby nowe forum od zera i pilnował porządku?
Może ktoś, kto dotąd był nieśmiały i w ukryciu?
Tyle jest przecież nowych użytkowników, więc jakby ktoś chciał się wykazać i zaangażować, to byłoby miło.

Druga sprawa, to przyznam szczerze, że jestem na tym forum od dawna i bardzo boli mnie fakt, że jest tak wiele wspaniałych osób, a zwyczajnie różni ich to, że mają po prostu inne charaktery i poglądy i nie mogą się ze sobą dogadać.
Przez to naprawdę atmosfera na forum się psuje, mało osób się udziela, użytkownicy popadają w depresję (nie, że sama bez pomocy do tego doszłam, ale w końcu doszłam :good: ) i ogólnie nie najlepiej się dzieje.
Stąd myśl, żeby zrobić jakąś alternatywę, żeby dogadać się z użytkownikami i część (dobrowolnie) przerzucić do drugiego forum.
Oczywiście, żeby to zrobić "po ludzku" potrzebne jest zrobienie drugiego forum z pełnym zaangażowaniem, żeby było gdzie się "zadomowić", a nie że kogoś wyrzucamy, ot tak.
Dlatego prosiłabym o poważne i pełne zaangażowanie, jeśli ktoś jest zainteresowany.
Ja sama jestem otwarta na pomysły, również jeśli ktoś zechce przejąć koncept, to się dostosuję, bo nie jestem typem lidera.
Co o tym sądzicie?
Da się zrobić?
Mruczanka
 
Posty: 11085
Dołączył(a): Pt, 19 kwi 2013, 13:08
Lokalizacja: I see dead people
Płeć: K

Re: Drugie forum dla aspi

Postprzez Deicide » N, 14 kwi 2019, 00:49

Myślę, że tu nie ma liderów, a osób jest garstka, więc drugie forum to niepotrzebny podział.
"Jeśli idziesz przez piekło, idź dalej". Churchill
"mam swój zwariowany świat / Który jest dla was niepojęty (...) Moje marzenia to dla innych kiepski żart / Mówią wciąż o mnie pier*olnięty"
Avatar użytkownika
Deicide
 
Posty: 9059
Dołączył(a): Pn, 20 cze 2016, 22:29
Płeć: M

Re: Drugie forum dla aspi

Postprzez Mruczanka » N, 14 kwi 2019, 23:47

Taaa...
W sumie nie wiem po co założyłam ten wątek? :?
Gdyby istniała potrzeba, to podobne drugie forum już by istniało, ale może jak padnie fejs i tego typu podobne, to kto wie?
Póki co temat raczej nieaktualny i można go wrzucić do kosza.
Mruczanka
 
Posty: 11085
Dołączył(a): Pt, 19 kwi 2013, 13:08
Lokalizacja: I see dead people
Płeć: K


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron