Jak oszukać poradnie psychologiczno pedagogiczną

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Jak oszukać poradnie psychologiczno pedagogiczną

Postprzez Wieśniok123 » Pn, 29 kwi 2019, 20:23

Witam chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób oszukać poradnie psychologiczno pedagogiczną bo choruje na zespół aspergera i jadę jutro tam po orzeczenie o niepełnosprawność mam 16 lat i musze to mieć to mnie łatwuej do szkoły przyjmą i nie chce żeby mi dali logopede i psychologa bo siedzenie u logopedy to nic fajnego strata czasu a jak się koledzy dowiedzą to będe pośmiewiskiem i przez to chce oszukać tą poradnie żeby tego logopedy w technikum nie mieć. Tu w gimnazjum miałem mieć 3 lata logopede ale nażekałem itp więc po 2 i puł roku na ostatnie półrocze jestem zwolniony z logopedy a wcześniej się śmiali koledzy nie wiedzli że chodze do logopedy ale wiedzieli że chodze na jakomś lekcje indywidualną więc śmiali się i mówili że chodze na kułko dla downów z psychologiem było o tyle lepiej że był w czasie języka niemieckiego na który nie chodzę więc proszę pomóżcie bo mam czas do jutra do 7:30
Wieśniok123
 

Re: Jak oszukać poradnie psychologiczno pedagogiczną

Postprzez Diamentowy » Wt, 30 kwi 2019, 02:43

Wieśniok123 napisał(a):Witam chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób oszukać poradnie psychologiczno pedagogiczną bo choruje na zespół aspergera i jadę jutro tam po orzeczenie o niepełnosprawność mam 16 lat i musze to mieć to mnie łatwuej do szkoły przyjmą i nie chce żeby mi dali logopede i psychologa bo siedzenie u logopedy to nic fajnego strata czasu a jak się koledzy dowiedzą to będe pośmiewiskiem i przez to chce oszukać tą poradnie żeby tego logopedy w technikum nie mieć. Tu w gimnazjum miałem mieć 3 lata logopede ale nażekałem itp więc po 2 i puł roku na ostatnie półrocze jestem zwolniony z logopedy a wcześniej się śmiali koledzy nie wiedzli że chodze do logopedy ale wiedzieli że chodze na jakomś lekcje indywidualną więc śmiali się i mówili że chodze na kułko dla downów z psychologiem było o tyle lepiej że był w czasie języka niemieckiego na który nie chodzę więc proszę pomóżcie bo mam czas do jutra do 7:30


Niezły trolling.

Ale gdyby jednak to nie był trolling. Z tego co piszesz to nie musisz kłamać. Wystarczy, że mu powiesz to, co tutaj napisałeś. Dodatkowo zagroź samobójstwem. A jak to nie poskutkuje to spróbuj dać mu łapówkę.
Avatar użytkownika
Diamentowy
 
Posty: 906
Dołączył(a): Wt, 31 maja 2016, 19:28
Płeć: M

Re: Jak oszukać poradnie psychologiczno pedagogiczną

Postprzez Wieśniok123 » Wt, 30 kwi 2019, 15:22

Z tym samobójstwem to nie taki dobry pomysł bo raz tak zrobiłem to musiałem dodatkowo chodzić do psychologa i brać leki na depresję i różne dziadostwo przez które traciłem pamięć i pogorszyły mi się oceny
i przez to chciało mi się spać o 19 albo 20 i wogule to mnie osłabiało
Wieśniok123
 

Re: Jak oszukać poradnie psychologiczno pedagogiczną

Postprzez leśna » Śr, 1 maja 2019, 21:48

A może te zajęcia u logopedy są jednak Ci potrzebne? Może dzięki temu będzie Ci później łatwiej w życiu, np. znaleźć pracę?
Zdiagnozowana
Avatar użytkownika
leśna
 
Posty: 1598
Dołączył(a): Śr, 29 lip 2015, 00:34
Płeć: K

Re: Jak oszukać poradnie psychologiczno pedagogiczną

Postprzez ABC72 » Śr, 1 maja 2019, 23:10

leśna napisał(a):A może te zajęcia u logopedy są jednak Ci potrzebne? Może dzięki temu będzie Ci później łatwiej w życiu, np. znaleźć pracę?


To pytanie po niewczasie. Wieśniok pisząc 'jutro" miał na myśli 30 kwietnia. Ciekawe, co tam (w PPP) nakombinował.
Kilka lat temu moja córka (będąc w podobnym do niego wieku - 14 lat) też usiłowała kombinować z PPP - w jej przypadku po to, żeby mieć "dostosowane" (czyli obniżone) wymagania z podstawowych przedmiotów. Z matematyki nie wyszło. Z polskiego dostała opinię, że "nie stwierdza się dysleksji" (a chodziło jej o coś przeciwnego ;-) ).
Mówiłam jej, że nic nie nakombinuje - nie wierzyła.
Wyszło na moje :-)
ABC72
 
Posty: 1747
Dołączył(a): Wt, 19 lut 2019, 18:40
Płeć: K


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron