Pytanie o link aktywacyjny

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Pytanie o link aktywacyjny

Postprzez Delta_503 » Cz, 3 wrz 2020, 15:03

Mam pytanie. Próbuję się zarejestrować. Niestety mail z linkiem aktywacyjnym nie dotarł. Mam w związku z tym pytanie - czy linki te są wysyłane automatycznie, czy może administrator musi ręcznie kliknąć na każdą prośbę? Czy może moja skrzynka nie działa odpowiednio? (Sprawdzałem SPAM)
Delta_503
 

Re: Pytanie o link aktywacyjny

Postprzez Krzyś » N, 6 wrz 2020, 01:30

Link wysyła się automatycznie, a przynajmniej ja się nie spotkałem z taką sytuacją (nie dostałem PW od żadnego użytkownika, który nie dostał linku ;) ).

Twoje konto aktywowałem ręcznie (nick taki sam jak w powyższym poście, tylko bez znaku podkreślenia "_" fachowo nazywanego, przynajmniej w pewnych kręgach, "chodnikiem").
Pozdrowienia,
Krzyś
Avatar użytkownika
Krzyś
 
Posty: 1940
Dołączył(a): Wt, 25 lip 2006, 23:00
Lokalizacja: Lublin / M / 32 / zdiagnozowany
Płeć: M

Re: Pytanie o link aktywacyjny

Postprzez Jovvita » Cz, 29 lut 2024, 10:36

Krzyś napisał(a):Link wysyła się automatycznie, a przynajmniej ja się nie spotkałem z taką sytuacją (nie dostałem PW od żadnego użytkownika, który nie dostał linku ;) ).

Twoje konto aktywowałem ręcznie (nick taki sam jak w powyższym poście, tylko bez znaku podkreślenia "_" fachowo nazywanego, przynajmniej w pewnych kręgach, "chodnikiem").


Hej, czy dostajesz prywatnie moje wiadomosci? Zalezy mi na czasie a widze tak jakby nie docierały one bo sa wciąż do wysłania
Jovvita
 
Posty: 17
Dołączył(a): N, 28 sty 2024, 16:32
Płeć: K

Re: Pytanie o link aktywacyjny

Postprzez Jovvita » Wt, 5 mar 2024, 12:58

Krzyś napisał(a):Link wysyła się automatycznie, a przynajmniej ja się nie spotkałem z taką sytuacją (nie dostałem PW od żadnego użytkownika, który nie dostał linku ;) ).

Twoje konto aktywowałem ręcznie (nick taki sam jak w powyższym poście, tylko bez znaku podkreślenia "_" fachowo nazywanego, przynajmniej w pewnych kręgach, "chodnikiem").


Napisałam wiadomość :)
Jovvita
 
Posty: 17
Dołączył(a): N, 28 sty 2024, 16:32
Płeć: K


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 41 gości

cron