Co sądzicie o tym profilu na Instagramie?

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Co sądzicie o tym profilu na Instagramie?

Postprzez asperger » N, 1 lis 2020, 05:22

asperger
 
Posty: 1519
Dołączył(a): So, 18 mar 2006, 00:00

Re: Co sądzicie o tym profilu na Instagramie?

Postprzez Master/Pentium » N, 1 lis 2020, 20:35

A co konkretnie masz na myśli? Profil na facebook'u cokolwiek kontrowersyjny - nie lubię filozofowania - ale nie odlatuje w totalne kretynizmy więc na ten moment jest OK.
Avatar użytkownika
Master/Pentium
 
Posty: 5914
Dołączył(a): Cz, 11 lip 2013, 17:53
Lokalizacja: Lubin
Płeć: M

Re: Co sądzicie o tym profilu na Instagramie?

Postprzez Amelia » N, 1 lis 2020, 21:39

Asperger, czy chodzi o te 12 zdjęć? Bo tyle chyba tylko mogę zobaczyć jak nie mam konta na instagramie.

Taki zbiór można by fajnie wykorzystać, żeby zrobić kalendarz na prezent dla bliskiej osoby.
Na instagramie to może być trochę zbyt monotematyczne i egocentryczne.
Dlatego zostawiłabym tylko 4 najlepsze - na przykład z pierwszego rzędu 1 i 3 (są dobre jakościowo i fajnie wyglądasz), z drugiego 1 (pełne energii i na tle przyrody) i z ostatniego 1 - ładny portret, myślę, że można go też użyć np. w CV).

A może chcesz dodać zdjęcia gdzie jesteś widziany z oddali, w jakimś ciekawym miejscu albo przy jakiejś aktywności w terenie (jedzenie i picie niekoniecznie)?
No i zdaje mi się, że instagram służy też do umieszczania zdjęć swojego autorstwa - to by mogło być ciekawe - jak patrzysz na świat przez obiektyw aparatu, co uważasz za warte pokazania i czy masz talent w tym zakresie :)
Ostatnio edytowano N, 1 lis 2020, 21:40 przez Amelia, łącznie edytowano 2 razy
Amelia
 
Posty: 8370
Dołączył(a): Cz, 27 lip 2006, 23:00
Płeć: K

Re: Co sądzicie o tym profilu na Instagramie?

Postprzez TumorMózgobrejny » So, 7 lis 2020, 16:11

Ja jakoś nie lubiłem nigdy apanażować twarzą (tj. "mordą") na swoim profilu. Robienie sobie 4 dni pod rząd tych samych fotek z twarzą jest męczące i mało zwracające uwagi na różne ruchome / nieruchome aspekty rzeczywistości.
TumorMózgobrejny
 
Posty: 1569
Dołączył(a): N, 9 wrz 2018, 22:09
Płeć: M

Re: Co sądzicie o tym profilu na Instagramie?

Postprzez johnn » Pt, 13 lis 2020, 20:38

Zwykle konto na instagramie służy dobrej prezentacji własnej osoby dla różnych celów.
johnn
 
Posty: 99
Dołączył(a): Wt, 24 mar 2020, 12:43
Płeć: M

Re: Co sądzicie o tym profilu na Instagramie?

Postprzez Ingeborga » Cz, 5 sie 2021, 14:38

Dla mnie to konto autystyczne bardzo. Z tych kilku zdjęć bije wizerunek takiej osoby. Potwierdzają to wpisy na Facebooku.
Czynnik ludzki zawsze zawodzi.
Avatar użytkownika
Ingeborga
 
Posty: 1705
Dołączył(a): N, 1 sie 2021, 12:41
Płeć: K

Re: Co sądzicie o tym profilu na Instagramie?

Postprzez Nemo XY » Cz, 5 sie 2021, 17:48

Ja mam konto na FB. Nie bardzo rozumiem jaki jest sens posiadania kont w kilku serwisach społecznościowych, no chyba że takie drugie konto jest jakimś kontem tematycznym.
Avatar użytkownika
Nemo XY
 
Posty: 1599
Dołączył(a): Pn, 2 maja 2016, 19:10
Lokalizacja: Silesia
Płeć: M

Re: Co sądzicie o tym profilu na Instagramie?

Postprzez Ingeborga » Cz, 5 sie 2021, 17:55

Nemo XY napisał(a):Ja mam konto na FB. Nie bardzo rozumiem jaki jest sens posiadania kont w kilku serwisach społecznościowych, no chyba że takie drugie konto jest jakimś kontem tematycznym.


Każda platforma służy do innych celów, dlatego ludzie mają kilka.
Czynnik ludzki zawsze zawodzi.
Avatar użytkownika
Ingeborga
 
Posty: 1705
Dołączył(a): N, 1 sie 2021, 12:41
Płeć: K


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości