Nieustraszeni

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Nieustraszeni

Postprzez asperger » Śr, 16 sie 2006, 14:06

Co sądzicie o programie "Nieustraszeni"? W tym programie uczestnicy wykonują różne ekstremalne zadania, które wymagają wytrzymałości fizycznej i psychicznej np. przechodzą po gzymsie zawieszonym nad ziemią z jednego budynku na drugi, jedzą robaki, kładą się, żeby chodziły po nich szczury. Ja lubię oglądać ten program, bo interesują mnie możliwości człowieka i to, co wytrzymają ludzie. Ten program może pomóc w przełamaniu pewnych stereotypów np. niejedzenia robaków. Są kultury, w których robaki uchodzą za przysmak. Pozatym są one bardzo zdrowe, bo zawierają dużo białka. Wbrew temu, co wielu ludzi twierdzi uczestnicy programu wcale się nie poniżają. Prędzej się wywyższają, bo pokazują co potrafią i nie wszyscy robią to dla pieniędzy. Niektórzy robią to, bo chcą się sprawdzić.
asperger
 
Posty: 1519
Dołączył(a): So, 18 mar 2006, 00:00

Postprzez . » Śr, 16 sie 2006, 14:14

Kiedyś widziałam ten program kilka razy. Uważam,że jest żenujący! Oczywiście to moje zdanie. Czuje się poprostu zażenowana jak widzę słabość ludzi,jak te słabostki obnażają przed kamerą! Dla mnie to taki trochę ekshibicjonizm ( no bo w końcu robią to może nie wszyscy dla pieniędzy, ale dla poklasku napewno). Natomiast kiedy słysze o spontanicznych akcjach typu - starsza pani w tramwaju zwróciła uwagę skinom, albo mężczyzna przejeżdżający na rowerze uratował tonące dziecko ( albo jeszcze lepiej psa) to wtedy jestem pełna podziwu i myslę sobie tak w skrytości ducha,że ja bym tak nie umiała chyba??? :cry:
pozdr senta
.
 

Postprzez asperger » Śr, 16 sie 2006, 14:37

A dlaczego uważasz, że ludzie się w ten sposób poniżają?
asperger
 
Posty: 1519
Dołączył(a): So, 18 mar 2006, 00:00

Postprzez . » Śr, 16 sie 2006, 17:52

Asperger, ja nie uważam,że ludzie w ten sposób sie poniżają! Nie napisałam nic takiego. To Ty uważasz,że się nie ponizają i sądzę że chcesz doprowadzić do polemiki, sugerując że ja uważam że się poniżają!
pozdr senta
.
 

Postprzez asperger » Śr, 16 sie 2006, 18:19

senta7 napisał(a):Czuje się poprostu zażenowana jak widzę słabość ludzi,jak te słabostki obnażają przed kamerą!

Co znaczy to zdanie? Bo ja go zrozumiałem w ten sposób, że masz na myśli to, że ludzie się poniżają.
asperger
 
Posty: 1519
Dołączył(a): So, 18 mar 2006, 00:00

Postprzez magic » Śr, 16 sie 2006, 20:36

Czy chodzi o to co w oryginale nazywa się "Fear Factor", lub jego polską edycję? Jeśli tak, to, owszem, obejrzałem swego czasu kilka odcinków. Niestety tutaj program ten jest zupełnie zepsuty przez agresywną politykę reklamową. Na przykład jeśli uczestnik ma 60 sekund na wykonanie zadania, to w 55-tej sekundzie włączają blok reklamowy. W efekcie napięcie siada i najsensowniejszym rozwiązaniem jest przełączenie na inny kanał. O samym programie nie będę się wypowiadać, bo po prostu nie da się go oglądać.
magic
 
Posty: 1289
Dołączył(a): Pt, 13 sty 2006, 00:00
Płeć: M

Postprzez asperger » Śr, 16 sie 2006, 20:48

magic napisał(a):Czy chodzi o to co w oryginale nazywa się "Fear Factor", lub jego polską edycję?

Właśnie chodzi o ten program. Polska edycja również kiedyś była.
asperger
 
Posty: 1519
Dołączył(a): So, 18 mar 2006, 00:00

Postprzez . » Śr, 16 sie 2006, 23:27

Asperger to zdanie znaczy dokładnie to co napisałam! Że czuje się zażenowana! Zadałeś pytanie - co sądzicie o programie.... jakims tam i ja Ci odpowiedziałam. Nie powinno się się na podstawie takiego zdania wyciagać takich daleko idących wniosków! :wink: A idąc dalej odpowiem Ci że skoro obnażają swoje słabości przed kamerą, pocą się, bluzgają,prawie sikają ze strachu to jest to dla mnie wstrętne! Taki inny rodzaj Big Brother, no cóż w dzisiejszych czasach wszystko jest skomercjalizowane, w telewizji można zobaczyć nawet jak ktoś sika ze strachu lecąc na paralotni heh..... życie! Wolę oglądać swoje ulubione horrory :)
pozdr senta
.
 

Postprzez ktoś » Cz, 17 sie 2006, 11:28

senta7 napisał(a):A idąc dalej odpowiem Ci że skoro obnażają swoje słabości przed kamerą, pocą się, bluzgają,prawie sikają ze strachu to jest to dla mnie wstrętne!


Czemu? IMHO nie ma w tym nic złego.
ktoś
 
Posty: 124
Dołączył(a): Śr, 5 kwi 2006, 23:00


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości