Problem.

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Problem.

Postprzez Qwarcyt » Śr, 11 paź 2006, 20:27

Mam problem. Otoz ostatnio czesto popadam w stany rozmyslania o sensie zycia. Te rozmyslania sa dla mnie bardzo meczace i przygnebiajace. Analizuję rozne kierunki filozoficzne. Co zrobić aby od tego się uwolnić :(?
Qwarcyt
 

Re: Problem.

Postprzez asperger » Śr, 11 paź 2006, 20:51

Qwarcyt napisał(a):Mam problem. Otoz ostatnio czesto popadam w stany rozmyslania o sensie zycia. Te rozmyslania sa dla mnie bardzo meczace i przygnebiajace. Analizuję rozne kierunki filozoficzne. Co zrobić aby od tego się uwolnić :(?

Nie wiem dlaczego te rozmyślania są dla ciebie przygnębiające. Ja lubię rozmyślać na filozoficzne tematy. Bardzo interesuję się filozofią i się z tego cieszę. Dlaczego te rozważania są dla ciebie przygnębiające? Czy myślisz, że z tego powodu, że życie nie ma sensu nie warto żyć?
asperger
 
Posty: 1519
Dołączył(a): So, 18 mar 2006, 00:00

Postprzez issa » Śr, 11 paź 2006, 21:54

Nieda sie od tego uwolnic a przynajmniej mnie sie nie udalo ale tez i nie staralam sie.Lubie rozmyslac o sensie zycia ktorego brak.
Avatar użytkownika
issa
 
Posty: 461
Dołączył(a): Śr, 20 wrz 2006, 23:00
Lokalizacja: ze stanow skupienia materii

Postprzez Guest » Śr, 11 paź 2006, 23:48

zajmij sie jakims sportem..moze pilka nozna;) Albo zapisz swoje przemyslenia i podziel sie z kims ( z nami? ) Powinno przejsc :lol:
Guest
 


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

cron