Problem z "niezalogowanymi" postami

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Problem z "niezalogowanymi" postami

Postprzez magic » Cz, 30 mar 2006, 00:10

Na naszym forum można pisać posty bez zalogowania. Zauważyłem, że często prowadzi to do sytuacji, gdy zarejestrowany użytkownik wysyła post jako gość (przez pomyłkę albo gdy przeglądarka zjadła ciasteczko), a zaraz potem kolejny post, już pod właściwym loginem, o treści "ach, znowu się nie zalogowałem/am" lub podobnej. Mnie też się to zdarzyło. Co gorsza post "gościa" może usunąć lub edytować tylko moderator i administrator.

Wpadło mi do głowy, że może nie mielibyście nic przeciwko temu, gdybym w takich przypadkach porządkował posty, tj. zastępował post "gościa" i post "ach!" jednym postem z właściwą nazwą użytkownika?

Magic jako moderator
magic
 
Posty: 1289
Dołączył(a): Pt, 13 sty 2006, 00:00
Płeć: M

Re: Problem z "niezalogowanymi" postami

Postprzez rytr » Cz, 30 mar 2006, 09:28

Wpadło mi do głowy, że może nie mielibyście nic przeciwko temu, gdybym w takich przypadkach porządkował posty, tj. zastępował post "gościa" i post "ach!" jednym postem z właściwą nazwą użytkownika?

Magic jako moderator


Tak, tak! Przyklaskuje, tym bardziej, ze to moja bolaczka;) Niestety, mam komputer jednoczesnie firmowy i pryatny;) Tytulem tego kupa osob ma do niego dostep i nie moge sobie ustawiac automatycznego logowania:(
rytr
 
Posty: 767
Dołączył(a): Śr, 22 mar 2006, 00:00

Postprzez magic » Cz, 30 mar 2006, 19:43

OK, Rytr, zrobione!
magic
 
Posty: 1289
Dołączył(a): Pt, 13 sty 2006, 00:00
Płeć: M


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości