ZA późno zdiagnozowany

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

ZA późno zdiagnozowany

Postprzez ola11 » Wt, 18 paź 2011, 12:35

Szukam dorosłej osoby z ZA. O ADHD mówi się wiele, ale o ZA mało. Wciąż jest wiele dramatów kolejnych dzieci, u których nie rozpoznano ZA i które są uważanie m.in. za „niegrzeczne”. Dlatego warto o tym głośno mówić i dlatego postanowiłam napisać tekst-reportaż o dorosłych osobach z ZA. Jeśli ZA zdiagnozowano u Ciebie późno, np. jak miałaś/miałeś naście lat lub jeszcze później i masz ochotę opowiedzieć mi swoją historię, odezwij się na jasmin1122@wp.pl. lub 600 469 250. Jeśli chcesz, zapewniam anonimowość.
ola11
 

Postprzez fasci-nation » Wt, 18 paź 2011, 15:12

Napisz swój post jeszcze raz. Możesz użyć poniższego szablonu.

[code]
Dzień dobry, nazywam się [Imię Nazwisko] i jestem z gazety/portalu/inne [Nazwa]. Szukam dorosłych z Zespołem Aspergera do [Rodzaj Treści] na temat [Temat]. Interesują mnie zagadnienia takie jak [Zagadnienia]. Pytania będą dotyczyły [Rodzaj Pytań]. Jeśli jesteś zainteresowana/y, skontaktuj się ze mną za pomocą [Dane Kontaktowe].
[Dodatkowa Treść]
[/quote]

Dlaczego właśnie tak?
Otóż ja też mogę wejść na dowolne forum i podać się za dziennikarza, a następnie użyć nadesłanych opowieści w nieprzyjemnym celu lub zwyczajnie się ponabijać.
Poza tym warto powiedzieć, o co będziesz pytać, gdyż ktoś może nie chcieć odpowiadać na konkretny rodzaj pytań.
Tytuł pisma też jest istotny, gdyż wiadomo wtedy, jaki poziom reprezentuje i czego można się spodziewać. Można także wyszukać inne artykuły konkretnej osoby i zdecydować, czy chce się z nią w ogóle gadać.
Dziwne, że redakcja nie dała ci maila typu imięnazwisko@domena.
fajny kotó

Moja kocia książka: http://savant.org.pl/publikacje/koci_1.1_1.pdf
i koci blog: http://kociswiatasd.blox.pl/
Avatar użytkownika
fasci-nation
 
Posty: 3601
Dołączył(a): Cz, 28 sty 2010, 00:00
Lokalizacja: weiter weiter ins Verderben
Płeć: K

czy ktoś chce opowiedzieć swoją historię do gazety?

Postprzez ola111 » Pt, 28 paź 2011, 13:59

Dzień dobry,
Jeszcze raz zwracam się z pytaniem, czy jest ktoś chętny do porozmawiania o swojej historii? Szukam dorosłych osób z ZA zdiagnozowanym późno, np. gdy byli nastolatkami lub później.
Nazywam się Olimpia Wolf i chcę opisać historię osoby z ZA do "Dużego Formatu", dodatku do Gazety Wyborczej.
Jeśli chodzi o moje pytania, to chcę porozmawiać o problemach osoby z ZA, ale i o radościach, o kontaktach z ludźmi, o jej zainteresowaniach, o diagnozie i terapii.
Jesli jest ktoś zainteresowany, proszę o kontakt na PW.
Pozdrawiam,
Olimpia
ola111
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 17 paź 2011, 23:00


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości