Czy ZA jest dziedziczny?

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Postprzez Yana » Śr, 21 wrz 2011, 19:42

Musi coś w tym być, mój ojciec jest do mnie podobny... stąd w miarę lubię z nim przebywać, mało mówi i w ogóle :wink: Mój nie-autystyczny mąż bardzo często mówi o nim "kosmita", na początku trudno mi było zrozumieć o co mu chodzi, ale faktycznie, moi teściowie są nie-autystyczni i są kompletnie inni niż mój ojciec. Oczywiście gdybym zasugerowała mu, że ma ZA zaprzeczyłby, ale pasuje idealnie.
Avatar użytkownika
Yana
 
Posty: 283
Dołączył(a): Wt, 20 wrz 2011, 23:00

Zaniepokojona

Postprzez Sara » Śr, 14 gru 2011, 16:56

Hej mam pytanie jesli mojego chłopaka siostra jest chora na autyzm to mozliwe jest że moje dziecko będzie chore??????
Sara
 

Postprzez lukasz_m » Wt, 3 sty 2012, 00:16

@Sara - Tak, jest to możliwe (czyli może być chore, a może nie być). Wątpię żeby ktokolwiek umiał powiedzieć więcej.

Odnośnie tematu:
Widzę u mamy cechy ZA, natomiast u ojca - wydaje mi się że nigdy nie zrozumie co to znaczy (oczywiście to NT).
Avatar użytkownika
lukasz_m
 
Posty: 619
Dołączył(a): So, 1 paź 2011, 23:00
Lokalizacja: Kraków
Płeć: M

Postprzez thumas » So, 7 sty 2012, 17:34

mozliwe jest ze moze miec autyzm lub tez zespol aspergera, u mnie w rodzinie jest to wlasnie wymieszane a kazde dziecko ma tych samych rodzicow
thumas
 
Posty: 9
Dołączył(a): So, 18 lip 2009, 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości