Dla kogo to forum?

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Postprzez Małgosia)) » Pn, 30 sty 2006, 01:32

...chciałbym aby ten pokój przeznaczony był głownie dla osób dorosłych z problemem,dla matek dzieci chorych na autyzm lub z AS najlepiej nadaje sie ta http//......itd.-napisał adm.
....chciałabym poddać pod dyskusję ewentualne nowe tematy. Czy stanowczo zakładamy, ze rozmawiamy wyłącznie o dorosłych i ich problemach? Czy akceptujemy wątki dotyczące np. wychowania -napisała inside_again .
W swietle powyższego przyznaję ,że się zagalopowałam.
Sorki
Życzę wielu dobrych dni w paskudnym niekiedy życiu :))
Małgosia))
 

Postprzez pwjb » Pn, 30 sty 2006, 14:03

Małgosia)) napisał(a):...chciałbym aby ten pokój przeznaczony był głownie dla osób dorosłych z problemem,dla matek dzieci chorych na autyzm lub z AS najlepiej nadaje sie ta http//......itd.-napisał adm.
....chciałabym poddać pod dyskusję ewentualne nowe tematy. Czy stanowczo zakładamy, ze rozmawiamy wyłącznie o dorosłych i ich problemach? Czy akceptujemy wątki dotyczące np. wychowania -napisała inside_again .
W swietle powyższego przyznaję ,że się zagalopowałam.
Sorki
Życzę wielu dobrych dni w paskudnym niekiedy życiu :))


słuchajcie, to nie tak do końca, ja nie jestem taki znowu konserwatywny jeśli o to chodzi, miałem na mysli tylko to aby było chociaż jedno miejsce w sieci po polsku gdzie można by było dyskutować na dorosłe tematy, natomiast jeślichcecie mieś tu miejsce także dla siebie, to ja się wcale nie opieram, poprostu zrobimy nowy pokój pod adresem właśnie tym gdzie będziecie sobie mogły dyskutować na te tematy, dla mnie sprawa jest całkiem ok, jak chcecie do dajcie mi znać prywatną wiadomościa.

"tylko dla dorosłych :wink: " jest tylko ten narazie jedyny dział tego forum, a nie całe forum jako takie

chodzi tylko o to aby nie mieszać tematów, ktoś szuka forum o dorosłych, a tu wchodzi i widzi znowu problemy mam z ich dziećmi, ja nie mam nic przeciwko Wam, tyllko poprostu chcę aby nie mieszać spraw
Avatar użytkownika
pwjb
 
Posty: 4387
Dołączył(a): Cz, 29 gru 2005, 00:00

Postprzez Małgosia)) » Pn, 30 sty 2006, 14:22

Dzień dobry
pjwb inside_again słusznie na to zwróciła uwagę " popapram"Wam fajne forum "dorosłych"- zagalopowałam się z tym moim Franusiem:)).Nie będę o Nim więcej pisała - słowo harcerki z klubu różowych wiewiórek:))a jeśli to zrobię proszę o klapsa pisemnego.
Nie znaczy to ,że znikne z tego forum ...będę zaglądała tu jako obserwator (nawet gdybyś mi np zabronił :)) )będę tzw.podglądaczem.

magic dziekuję za odpowiedź
Pozdrawiam
Małgosia))
 

Postprzez magic » Pn, 30 sty 2006, 18:16

Małgosia napisał(a):pjwb inside_again słusznie na to zwróciła uwagę " popapram"Wam fajne forum "dorosłych"- zagalopowałam się z tym moim Franusiem:)).Nie będę o Nim więcej pisała - słowo harcerki z klubu różowych wiewiórek:))a jeśli to zrobię proszę o klapsa pisemnego. Nie znaczy to ,że znikne z tego forum ...będę zaglądała tu jako obserwator (nawet gdybyś mi np zabronił :)) będę tzw.podglądaczem.

Oj, to szkoda! Forum nie ma na razie zbyt wielu użytkowników (6), więc każdy się liczy. Ostatnie słowo należy oczywiście do pwjb, ale jeśli wolno mi wypowiedzieć swoją opinię, to nie mam nic przeciwko dyskusjom na temat dzieci. Podoba mi się, że mamy forum utworzone z myślą o osobach z AS (a nie o rodzicach), i nie chciałbym, aby zostało zdominowane przez dyskusje rodziców z rodzicami na temat dzieci, ale nie widzę nic złego w tym, że pytasz nas o nasze własne doświadczenia. Wiele ludzi z AS lubi pisać o sobie ("egocentryzm"), więc pożytek jest obopólny.

Małgosia napisał(a):magic dziekuję za odpowiedź

Proszę bardzo! Mam nadzieję, że w tym co napisałem jest jakiś sens. :wink:
magic
 
Posty: 1289
Dołączył(a): Pt, 13 sty 2006, 00:00
Płeć: M

Postprzez pwjb » Pn, 30 sty 2006, 20:06

magic napisał(a):Oj, to szkoda! Forum nie ma na razie zbyt wielu użytkowników (6), więc każdy się liczy.


dokładnie!

magic napisał(a):Ostatnie słowo należy oczywiście do pwjb


więc moje ostatnie słowo jest takie że w sumie też nie nie jestem co do zasady przeciw, może tylko co do ilości, tak jak powiedziałem, jak chcecie dyskutować tylko na temat dzieci - ok, na tym forum - ok, ale prosiłbym tylko nie w jednych i tych samych tematach, idzie o to że jak ktoś tu wejdzie to może pomyśleć że to kolejne forum dla matek z dziećmi

tak jak powiedziałem, moge utworzyć osobny pokój rozmów tutaj, moge dać nawet admina komuś na ten pokuj, jak by tu chciała się zlecieć większa ilość mam - nie ma sprawy

magic napisał(a):ale jeśli wolno mi wypowiedzieć swoją opinię, to nie mam nic przeciwko dyskusjom na temat dzieci.


dokładnie tak jak ja

magic napisał(a):Podoba mi się, że mamy forum utworzone z myślą o osobach z AS (a nie o rodzicach), i nie chciałbym, aby zostało zdominowane przez dyskusje rodziców z rodzicami na temat dzieci,


z ust mi to wyjąłes

magic napisał(a):ale nie widzę nic złego w tym, że pytasz nas o nasze własne doświadczenia. Wiele ludzi z AS lubi pisać o sobie ("egocentryzm"), więc pożytek jest obopólny.


dokładnie, tylko może nie wszystko na jednej kupie, oczywinie na razie jest to dosyć sucha dyskusja, bo tak jak napisał magic - liczy się tak naprawdę każdy użyktownik, i naprawdę nie mam zamiaru nikogo banować, wyrzucać, kasować postów itp. za to co ten ktoś mówi
Avatar użytkownika
pwjb
 
Posty: 4387
Dołączył(a): Cz, 29 gru 2005, 00:00

Postprzez pwjb » Pn, 30 sty 2006, 21:33

ups... przefolgowałem... to "nie mam zamiaru" to nie jest jakieś ostrzerzenie, teraz zobaczyłem to i widze że to może być przeczytanie nie wprost jako ostrzeżenie...
Avatar użytkownika
pwjb
 
Posty: 4387
Dołączył(a): Cz, 29 gru 2005, 00:00


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości