OGŁOSZENIE - grupa samopomocowa dla dorosłych

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Postprzez rytr » Wt, 9 wrz 2008, 21:35

_PP_ napisał(a):Cześć rytr!
Coś się ostatnio mało na forum udzielasz, buuuuu :(

Pracuję dużo. I mam nową "jazdę" - podłoże występowania ASD;) Zajmuje mi to dużo czasu. Przez dużą ilość pracy i sierpniowy urlop założylam sobie autoograniczenie na dostęp do forum, ale już powoli luzuję;) Bodźcem był list od pwjb na prv:)
Także będę znów częściej zaglądać.

Szkoda grupy, ale jest tak jak piszesz, nie ma woli na grupy "anonimowych aspergerów" :) choć po części to forum pełni taką funkcję nie uważasz?

Po części. Jest mi ciężko tłumaczyć dlaczego, wydaje mi się to jednak dość oczywiste... Także bardzo po części. Powiedzmy, że widzę różnicę w jakości spotakń, które są organizowane dla młodzieży z ZA w realu, ze wsparciem terapeutycznym (grupa 14-17 lat) a wymianą zdań na forum dla młodzieży. Z resztą, dużo by gadać.
Nie ma woli, myślę, że nasze dorosłe społeczeństwo, nie tylko w odniesieniu do dorosłych z zaburzeniami rozwoju, ale wogóle - jeszcze nie jest na etapie gotowości do korzystania z profesjonalnej pomocy, chociażby pod postacią grup samopomocowych. To nie ameryka.
Chociaż uważam, że to bardzo dobra rzecz.

A właśnie towarzysko zaaranzowalismy spotkanie w Krakowie, zobaczymy jak wyjdzie ;)

Myślę, że dobrze.

Odbierasz PW?

oczywiście.


P.S. Jak tam maleństwo?

Dziękuję:) Bardzo dobrze:)
rytr
 
Posty: 767
Dołączył(a): Śr, 22 mar 2006, 00:00

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 137 gości