Witajcie moi drodzy aspole!!!

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Witajcie moi drodzy aspole!!!

Postprzez normalny » Pn, 8 wrz 2008, 19:08

Lubicie to określenie??? Jak ktoś mówi do was: ASPOL?
normalny
 

ASPOLOWNIA.PL

Postprzez NORMALNY NORMALNY NORMALN » Pn, 8 wrz 2008, 19:10

WY MACIE ZESPÓŁ ASPOLA A JA TYLKO ZABÓŻENIA OSOBOWOSICI.
NORMALNY NORMALNY NORMALN
 

Postprzez bez nicka » Pn, 8 wrz 2008, 19:11

...
bez nicka
 
Posty: 1210
Dołączył(a): Wt, 10 lip 2007, 23:00

Postprzez Morog » Pn, 8 wrz 2008, 19:23

co to za skretyniały troll? :wink:
Avatar użytkownika
Morog
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr, 2 lip 2008, 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: M

Obraziłem was.

Postprzez normalny » Pn, 8 wrz 2008, 21:21

A to ja byłem i wyładowałem się. Około godziny 17.00 dnia 8 września 2008 poszedłem na komputery. Zobaczyłem znajomych i psychika wybuchła. Nie potrafiłem się na niczym skupić, więc zastosowałem autoprowokację - powiedziałem o DHD i zaburzeniach osobowości mieszkańcom mojej wsi. Śmiałem się nie powiem jak. Ale psychikę wciąż mam zablokowaną - nie mogę się niczego nauczyć (zwłaszcza matematyki i fizyki - najmniej rozumiem z klasy) i potrzebuję pomocy. Pilnie. Nikt mi nie może pomóc, a rodzice mówią, że sobie coiś wmawiam. Uważam siebie za kogoś z ZA, bo tak mi wygodniej. Potrzebuje pomocy religijnej - myśli związane z piekłem są przerażające i też nie wiem jak sobie pomóc (chyba ciężki skrupulatyzm). Szkoda, że nie wytrzymałem. W mojej opinii natychmiastowa pomoc psychiczna i duchowa jest konieczna.

Niektóre moje zaburzenia (podejrzewam ZA - najgorsze, ZOK, lęki, ADHD, zaburzenia osobowości anankastyczne, chwiejnie emocjonalnie impulsywne?, narcystyczne, paranoiczne, schizotypowe, zależne)
- problemy z kontaktem społecznym
- pochłaniające obsesyjne zainteresowania
- nietypowa mimika
- fale pobudzenia
- mnóstwo natręctw (bardzo złośliwe rodzaje)
- lęk w każdej dziedzinie
- często nie śmieję sie z tego, co inni, ale zdarzało mi się głośno śmiać z czyjegoś nieszczęsia (nieopanowanie)
- niewyraźna mowa inne problemy, np. wstyd przed mówieniem kolokwializmów
- nieumiejętność skoncentrowania się na lekcji
- uczucie "przyciemnienia" w szkole
- chyba łagopdne omamy (błyski, pojedyncze głosy)
- zbytnie przejmowanie się drobnymi sprawami, branie wszystkiego pod uwagę
- uważanie siebie za kogoś najlepszego, brak krytycyzmu do siebie?, fantazje "autystyczne"?
- drobne rzeczy wyprowadzają mnie z równowagi
- unikanie kontaktów społecznych - także z paranoi
- zmienność nastroju
- nieumiejętność podjęcia decyzji - żaden profil mnie nie interesował, wybrałem najtrudniejszy ze względu na nadzieję uniknięcia mobbingu szkolnego
- najlepsze kontakty z babcią (może schizotypowe zaburzenie osobowości)
- agrawacja zaburzeń - nie jako nerwica czy ADHD (chociaż teraz w klasie jestem jednym z najspokojniejszych uczniów)
- znużenie, apatia, niechęć do obowiązków
- bardzo silna nieśmiałość
- skłonność do wciągającego kolekcjonowania (np. odnośników w internecie)
- przywiązanie do niektórych słów, są wręcz zainteresowniem
- w szkole podstawowej i liceum niestety autoprowokacja
- czuję smutek i jeszcze większą samotność, kiedy pomyślę, że nie mam ZA
- słaba wytrzymałość
- trudności w naśladowaniu ruchów i ćwiczeniach (na lekcjach W-F)
- upór
- stereotypia
- niechęć np. zmiany stylu ubioru czy przeprowadzki (słaba)
- odezwałem się niestosownie do pani, nie przewidując tego
- egoizm i egocentryzm
- lubię krytykować innych
- lubię trollować w internecie
- nieumiejętność przyjmowania porażek
- nadpobudliwość
- przed mobbingiem broniłem się także głośnym piskiem
- uczucie sentymentu do przedmiotów
- perfekcjonizm
normalny
 

Re: Obraziłem was.

Postprzez Camillus » Pn, 15 wrz 2008, 04:02

normalny napisał(a):Potrzebuje pomocy religijnej - myśli związane z piekłem są przerażające i też nie wiem jak sobie pomóc (chyba ciężki skrupulatyzm). Szkoda, że nie wytrzymałem. W mojej opinii natychmiastowa pomoc psychiczna i duchowa jest konieczna.

Lepiej przejsc na islam. Za samobojstwo w kosciele katolickim mozna dostac jedynie bilet w jedna strone na wieczne potepienie. Muzulmanin natomiast za samobojczy zamach dostaje bilet do raju i 72 dziewice do wlasnej dyspozycji.
Camillus
 
Posty: 47
Dołączył(a): Wt, 22 kwi 2008, 23:00
Lokalizacja: Katowice

Postprzez pwjb » Pn, 15 wrz 2008, 10:47

Tzn. że istnieją conajmniej dwa Bogi i dwie rzeczywistości duchowe i każdy może wybierać którą ścieżką chce iść i każda jest jednakowo prawdziwa. :wink:
Avatar użytkownika
pwjb
 
Posty: 4387
Dołączył(a): Cz, 29 gru 2005, 00:00

Postprzez Morog » Pn, 15 wrz 2008, 11:29

czy tylko ja mam wrazenie ze koles przepisal dane z jakiegos serwisu
i jest zwykłym trolem?
Avatar użytkownika
Morog
 
Posty: 1470
Dołączył(a): Śr, 2 lip 2008, 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: M

Postprzez precz z za » Pt, 26 wrz 2008, 16:27

TEMAT MÓJ DO USUNIĘCIA ZŁOŚLIWY ŻART
precz z za
 
Posty: 134
Dołączył(a): Śr, 18 cze 2008, 23:00

Postprzez pwjb » Pt, 26 wrz 2008, 16:42

Ale czy to jest ok wobec innych ludzi którzy się tu wypowiedzieli ? Mogę co najwyżej przenieść do prywatnego.

Nie ładnie tak najpierw coś pisać a potem usuńcie bo coś tam. Jakby problemu nigdy nie było.
Avatar użytkownika
pwjb
 
Posty: 4387
Dołączył(a): Cz, 29 gru 2005, 00:00

Postprzez wza » Pt, 10 paź 2008, 21:38

hehe ASPOL podoba mi sie :)
Ty czarnuchu!
Ty aspolu!!

hyhy

Ide porzezbic przy rowerze.
wza
 
Posty: 135
Dołączył(a): So, 20 wrz 2008, 23:00

Postprzez pwjb » Pt, 10 paź 2008, 21:43

W angielskim funkcjonuje coś takiego jak *assburger*, i ma znaczenie takie jak *nigger*. Tzn że tylko ziomale mają prawo używać tego wobec siebie.
Avatar użytkownika
pwjb
 
Posty: 4387
Dołączył(a): Cz, 29 gru 2005, 00:00

Postprzez wza » Pt, 10 paź 2008, 21:53

Widze ze czaisz klimat hyhy
A ogladales kiedys NBA bedac zmachanym jak ta lala?
Przykumaj te kocie ruchy :)

dobra, naprawde ide naprawiac rowery
wza
 
Posty: 135
Dołączył(a): So, 20 wrz 2008, 23:00

Postprzez daze » So, 11 paź 2008, 01:42

pwjb napisał(a):W angielskim funkcjonuje coś takiego jak *assburger*, i ma znaczenie takie jak *nigger*. Tzn że tylko ziomale mają prawo używać tego wobec siebie.
w polskim też funkcjonuje i nawet na tym forum, ale jakoś nikt oprócz mnie tego nie żuwa ;( nie chcecie być trędi! sami jestescie sobie winni xD


a ASPOL dla mnie brzmi jak nazwa jakiegos egzotycznego języka programowania czy czegos kompowego ogolnie (jakis dziwny program?XD). zwlaszcza jak sie go zapisze duzymi literami...

w ogle jakies dziwne toto, wyglada jak jakis skrot, kompletnie mi sie nie kojazy z aspergerem, no chyba ze to skrot od "asperger polska", ale wtedy by raczej bylo aspl (moglo by byc nawet, jak dla mnie bardziej sonogenicznie* brzmi, bardziej niz aspol)


*moj przedchwilowy wynalazek slowny, mialo byc cos jak fotogeniczne, tylko na uszy i ogolnie dzwiekowo a nie oczy/aparat. xD ale watpie zbey ktos zrozumial bez wyjasnienia, wiec troche mi nie wyszedl..
Avatar użytkownika
daze
 
Posty: 737
Dołączył(a): Pt, 8 wrz 2006, 23:00
Lokalizacja: wawa.

Postprzez wza » So, 11 paź 2008, 02:35

aspol od aspoleczny
wza
 
Posty: 135
Dołączył(a): So, 20 wrz 2008, 23:00

Postprzez ktoś inny » So, 11 paź 2008, 10:23

normalny napisał(a): Około godziny 17.00 dnia 8 września 2008 poszedłem na komputery. Zobaczyłem znajomych i psychika wybuchła. Nie potrafiłem się na niczym skupić, więc zastosowałem autoprowokację - powiedziałem o DHD i zaburzeniach osobowości mieszkańcom mojej wsi. Śmiałem się nie powiem jak.


Normalny - a rozwazaliscie ze swoim psychiatra wzorzec "Schizofrenia", czy tylko "Asperger"? Omamy, komunikacja oparta na podwojnym wiazaniu, takie akcje jaka Ci sie wydarzyla "na komputerach" nie za bardzo pasuja mi do aspergera...

Niemniej jak to wczesniej przytomnie ktos zauwazyl na forum - wpelni zdiagnozowac moze Cie tylko specjalista.

zdrowka, Karol
Avatar użytkownika
ktoś inny
 
Posty: 599
Dołączył(a): N, 30 mar 2008, 23:00


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 259 gości