afazja

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

afazja

Postprzez znikam » Wt, 21 paź 2008, 15:51

oooooooo
znikam
 
Posty: 791
Dołączył(a): Cz, 21 wrz 2006, 23:00

Postprzez Amelia » Wt, 21 paź 2008, 17:51

Racemik, ciekawy temat. Nie sądzę jednak, żeby to o czym piszesz wiązało się jakoś szczególnie z ZA. Moim zdaniem większość ludzi z tego forum pisze posty ponadprzeciętnie logiczne, sensowne, dba o precyzję wypowiedzi (tak jest zarwno w przypadku długich, jak i krótkich postów).
Jeśli chodzi o Ciebie, to właśnie w innym wątku o tym pisałam, że Twoje dłuższe wypowiedzi są dla mnie niezozumiałe i męczące. Krótkie natomiast rozumiem i uważam w większości za sensowne.
A przy okazji - co znaczą wstawki "yyy" w Twoich postach?

jak bys sie poczul / poczula gdyby podszedl do Ciebie jakis czlowiek np chory na schizofrenie i zaczal mowic od rzeczy? czy mozna sie kogos takiego przestraszyc? czy nalezy go unikac?

Od kilku lat takich ludzi już się nie boję, ale zwykle nie mam ochoty na rozmowy "od rzeczy". A jeśli nawet, to niestety jest tak, że przy mojej tendencji do prostowania ludziom poglądów (tak jakby moje były jedyne słuszne :wink:), bez szansy na wyprostowanie, mam tylko szansę takiego kogoś niepotrzebnie zdenerwować.
Amelia
 
Posty: 8370
Dołączył(a): Cz, 27 lip 2006, 23:00
Płeć: K

Postprzez znikam » Wt, 21 paź 2008, 18:16

"?
znikam
 
Posty: 791
Dołączył(a): Cz, 21 wrz 2006, 23:00


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 131 gości