Chamstwo na forum

Chamstwo na forum

Postprzez Damazy » Wt, 6 mar 2018, 14:09

Okej. Forum skupia jednostki nierzadko wrażliwe, doświadczone brzemieniem niezrozumienia, a nawet po traumatycznych przejściach okresu dorastania. Wielu z nas Aspich cieszy się, że ma w tym forum pewną oazę względnego spokoju i przystań w labiryncie neurotypowego, niezrozumiałego dla nas świata. Przychodząc do tutejszej społeczności wszyscy wyraziliśmy akceptację wobec panujących tu obyczajów, nakreślonych w REGULAMINIE, a szczególnie w punktach niżej wymienionych.

Gwoli przypomnienia:

REGULAMIN FORUM

1. Podstawowym celem istnienia Forum jest wzajemne udzielanie sobie wsparcia w zakresie zaburzeń ze spektrum autystycznego (swojego własnego bądź osób nam bliskich). Staramy się wzajemnie zapewniać sobie poczucie szacunku, bezpieczeństwa i bycia akceptowanym. Niedopuszczalne są posty mające na celu ośmieszanie lub dokuczanie innym forumowiczom.

2. Jesteśmy tolerancyjni dla ewentualnych niedociągnięć w zakresie formy komunikacji inter-personalnej (dających się wytłumaczyć zaburzeniem autystycznym). Niemniej bezwzględnym wymaganiem jest, aby treść i intencje były czyste i uczciwe.


Dodawać chyba nie muszę ludziom dorosłym, że dział Aspie i ich partnerzy, seksualność nie ogranicza się do sfery stricte seksualnej, a piszące w nim osoby posiadają uczucia, jakie powinniśmy w zwracaniu się do siebie - uszanować. Postawą pozbawioną rzeczonego szacunku jest m.in. nieuzasadnione wplatanie wulgarnych i ordynarnych zwrotów, publicznie przypisywanych innym uczestnikom dyskusji, ewidentnie strojąc sobie w ten sposób wielce niesmaczne żarty (czyimś kosztem). Jako że nie chciałem w ostatnim przypadku jako mod wyjść na cenzora, kasującego kompromitujące go treści, zwroty w moim kierunku tymczasowo nie wykropkowałem. Zrobię to wieczorem, do czego uprawnia mnie i zobowiązuje w regulaminie punkt 6. Także panie na forum skarżą się na wszędobylskie seksistowskie zniesmaczenie. Raczmy wykazać minimum kultury osobistej.

Dziękuję.
Avatar użytkownika
Damazy
 
Posty: 1418
Dołączył(a): Śr, 26 maja 2010, 23:00
Płeć: M

Re: Chamstwo na forum

Postprzez Deicide » Cz, 5 kwi 2018, 19:50

Chamstwo? Jakie chamstwo? Tu nie ma k* żadnego chamstwa.
"Jeśli idziesz przez piekło, idź dalej". Churchill
"mam swój zwariowany świat / Który jest dla was niepojęty (...) Moje marzenia to dla innych kiepski żart / Mówią wciąż o mnie pier*olnięty"
Avatar użytkownika
Deicide
 
Posty: 9055
Dołączył(a): Pn, 20 cze 2016, 22:29
Płeć: M

Re: Chamstwo na forum

Postprzez ważka » N, 12 sty 2020, 12:21

Czasem również odczuwam wrażenie ,że niektórzy na tym forum bywają celowo niemili ale być może to moje subiektywne odczucia. Również nie przepadam za wulgarnością i komentarzami wskazującymi na brak szacunku lub drwienia.
Nic nie było twoje oprócz tych kilku centymetrów sześciennych zamkniętych pod czaszką. George Orwell
ważka
 
Posty: 165
Dołączył(a): So, 23 cze 2018, 18:53
Płeć: K

Re: Chamstwo na forum

Postprzez kompowiec » Wt, 9 lis 2021, 16:42

Niemniej bezwzględnym wymaganiem jest, aby treść i intencje były czyste i uczciwe.

Intencje są jak gówno - nikogo nie obchodzą, skoro śmierdzi.
https://rentry.co/polska-knajpa
Avatar użytkownika
kompowiec
 
Posty: 3276
Dołączył(a): Wt, 2 lut 2016, 09:49
Lokalizacja: Bytom
Płeć: M

Re: Chamstwo na forum

Postprzez Master/Pentium » Wt, 9 lis 2021, 19:10

kompowiec napisał(a):Intencje są jak gówno - nikogo nie obchodzą, skoro śmierdzi.

Czasami/niekiedy spotkasz ludzi których będą obchodzić twoje intencje.
Avatar użytkownika
Master/Pentium
 
Posty: 5912
Dołączył(a): Cz, 11 lip 2013, 17:53
Lokalizacja: Lubin
Płeć: M

Re: Chamstwo na forum

Postprzez kompowiec » Wt, 9 lis 2021, 19:20

Notabene jesteśmy na forum aspi którzy często nie umieją ich wyłapać z uwagi na teorię umysłu, więc regulamin jakkolwiek absurdalny.
Ostatnio edytowano Wt, 9 lis 2021, 19:21 przez kompowiec, łącznie edytowano 1 raz
https://rentry.co/polska-knajpa
Avatar użytkownika
kompowiec
 
Posty: 3276
Dołączył(a): Wt, 2 lut 2016, 09:49
Lokalizacja: Bytom
Płeć: M

Re: Chamstwo na forum

Postprzez Kartograf » Wt, 9 lis 2021, 19:54

kompowiec napisał(a):Notabene jesteśmy na forum aspi którzy często nie umieją ich wyłapać z uwagi na teorię umysłu, więc regulamin jakkolwiek absurdalny.


Nie umieją ich wyłapać instynktownie, ale mogą skutecznie rekompensować to dogłębną analizą (Co nie zmienia faktu, że można się tu z Tobą zgodzić).
Wiedza o sobie samym to jedyna dziedzina, w której nie ma większego eksperta niż ja.
Kartograf
 
Posty: 188
Dołączył(a): Śr, 14 lip 2021, 20:38
Płeć: M


Powrót do Komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości