Miejsce którego nie polecam dla osób w spektrum

Miejsce którego nie polecam dla osób w spektrum

Postprzez Bartz » Wt, 31 maja 2022, 13:16

Hej. Chciałem powiedzieć że dzisiaj byłem nie miło potraktowany w przychodni przy ulicy Wołoskiej w Warszawie. Otóż miałem dzisiaj mieć wizytę u alergologa i miałem tam wizytę. Niestety pani która ze mną rozmawiała popełniła błąd ponieważ miałem robioną spirometrię i nie wytłumaczyła mi na czym to badanie ma polegać. Podczas tego badania miałem wydawane różne komunikaty których nie rozumiałem. Zdenerwowałem się i mocno krzyknąłem, weszła moja mama i wytłumaczyła że ja jestem osobą w spektrum, w ogóle też błąd z mojej strony bo że byłem zdenerwowany tym zamieszaniem które wytworzyło się w okół mnie to rzuciłem o ziemię aparatem do pomiaru i poniszczyłem ten aparat. Wiem że źle zrobiłem ale kiedyś takie zachowania zdarzały się u mnie częściej. W chwili obecnej pracuję nad sobą i zmieniła się moja sytuacja życiowa. Kazali mamie spisać oświadczenie że to ja zniszczyłem ten aparat. Kiedy próbowałem przeprosić to jedna z pań nie chciała przyjąć ode mnie przeprosin. Kiedy mama próbowała wytłumaczyć to powiedziano
"To trzeba było wejść z synem. Skoro pani wie." Jeszcze podczas jedna z lekarek która była milsza powiedziała że zauważyła że jestem spowolniony co kłóci się z tym
https://www.youtube.com/watch?v=JVEfOk3tZ-4
Piszę o tym ponieważ zostałem potraktowany jak osoba nie zrównoważona psychicznie z czym się nie zgodzę.
Nie polecam tego miejsca ponieważ część personelu prawdopodobnie nie najlepiej traktuje osoby w spektrum.
Do you speak english? Yes I am.
Avatar użytkownika
Bartz
 
Posty: 676
Dołączył(a): N, 9 sie 2020, 12:11
Płeć: M

Re: Miejsce którego nie polecam dla osób w spektrum

Postprzez Amelia » Wt, 31 maja 2022, 13:41

Nie panujesz nad emocjami do tego stopnia, że niszczysz czyjeś mienie. To już chyba podlega pod niezrownowazenie psychiczne? A nie musi oznaczać choroby psychicznej.
Ostatnio edytowano Wt, 31 maja 2022, 13:42 przez Amelia, łącznie edytowano 1 raz
Amelia
 
Posty: 8370
Dołączył(a): Cz, 27 lip 2006, 23:00
Płeć: K

Re: Miejsce którego nie polecam dla osób w spektrum

Postprzez Bartz » Wt, 31 maja 2022, 13:48

Nie prawda. Napisałem że wcale nie chciałem tego zniszczyć. Przeprosiłem i nie chciano przyjąć przeprosin.
Do you speak english? Yes I am.
Avatar użytkownika
Bartz
 
Posty: 676
Dołączył(a): N, 9 sie 2020, 12:11
Płeć: M

Re: Miejsce którego nie polecam dla osób w spektrum

Postprzez Amelia » Wt, 31 maja 2022, 14:11

Ale zniszczyłeś. I nie było to przez nieuwagę tylko przez zdenerwowanie.
Oni teraz mają postawy się obawiać Twojego zachowania.

Co to znaczy przyjęcie przeprosin? Chodzi Ci o wybaczenie czy uznanie, że nic złego się nie stało?

Kto zapłaci za ten sprzęt?
Ostatnio edytowano Wt, 31 maja 2022, 14:17 przez Amelia, łącznie edytowano 3 razy
Amelia
 
Posty: 8370
Dołączył(a): Cz, 27 lip 2006, 23:00
Płeć: K

Re: Miejsce którego nie polecam dla osób w spektrum

Postprzez Bartz » So, 4 cze 2022, 10:57

Przeprosiny świadczą o dobrym zachowaniu. Nie był to bynajmniej wandalizm.
Do you speak english? Yes I am.
Avatar użytkownika
Bartz
 
Posty: 676
Dołączył(a): N, 9 sie 2020, 12:11
Płeć: M

Re: Miejsce którego nie polecam dla osób w spektrum

Postprzez desmond » So, 4 cze 2022, 16:49

A, to czyli mogę chodzić po mieście, niszczyć samochody, a potem tylko przeprosić i mogę wracać do domu na kubek gorącego kakao i się zrelaksować?

Dobre zachowanie nie zwalnia z odpowiedzialności za sawoje czyny. Przepraszasz *ORAZ* zadośćuczyniasz za błąd - np. odkupując to co zniszczyłeś.

Jakby mi ktoś na mieście np. wytrącił telefon za kilka stówek, który by się uszkodził (wpadł do rzeki), i ograniczył się jedynie do "przepraszam, nie chciałem" -nieważne jak szczere by nie były - i nie oddał pieniędzy/nie kupił nowego telefonu to... w dupie bym miał jego przeprosiny szczerze mówiąć:)

Jakby mi od razu zapronował pójście do bankomatu by mi zwrócił pieniądze, to od razu inna sprawa. Zmarnowanego czasu (na pójście do bankomatu i kupno nowego telefonu) by mi nie zwrócił - ale wypadki się zdarzają i nie miałbym wtedy do człowieka jakichś pretensji.

Przeprosiny bez zadośćuczynienia są o kant chuja robić.
Ostatnio edytowano So, 4 cze 2022, 16:50 przez desmond, łącznie edytowano 1 raz
desmond
 
Posty: 364
Dołączył(a): Pn, 2 sie 2021, 12:43
Płeć: M

Re: Miejsce którego nie polecam dla osób w spektrum

Postprzez Bartz » N, 5 cze 2022, 18:49

Ja pisałem że jest miejsce którego nie polecam dla osób w spektrum. Wy mnie atakujecie.
Sprawa rozwiązała się tak że mają przysłać fakturę, a propo to chciałem właśnie dać pieniądze za ten sprzęt tak jak kolega powyżej napisał tylko że nie chcięli przyjąć. Nie wiem czemu.
Do you speak english? Yes I am.
Avatar użytkownika
Bartz
 
Posty: 676
Dołączył(a): N, 9 sie 2020, 12:11
Płeć: M

Re: Miejsce którego nie polecam dla osób w spektrum

Postprzez desmond » N, 5 cze 2022, 23:46

Bartz napisał(a):Ja pisałem że jest miejsce którego nie polecam dla osób w spektrum. Wy mnie atakujecie.
Sprawa rozwiązała się tak że mają przysłać fakturę, a propo to chciałem właśnie dać pieniądze za ten sprzęt tak jak kolega powyżej napisał tylko że nie chcięli przyjąć. Nie wiem czemu.


A no to już trochę bardziej ich problem. Jak oferowałeś zadośćuczynienie, skruchę i przeprosiny i dalej foch, no to kobitki jakiś problem mają ze sobą ;-) Zwłaszcza, że tylko tam pracują i to nie ich sprzęt został uszkodzony, a firmowy.

Widać, po prostu trafiłeś na obrażalskie babki ;-)

A i nikt Cię nie atakuje ziomuś, po prostu na początku tłumaczyłeś się, że nic złego w sumie nie zrobiłeś i że przeprosiłeś i jest gitówa. A sam pisałeś, że to one kazały Twojej matce spisywać oświadczenie, nie że sam to zaproponowałeś. No to ludziska po prostu chcieli Ci uświadomić, że świat tak nie działa ;-)
desmond
 
Posty: 364
Dołączył(a): Pn, 2 sie 2021, 12:43
Płeć: M

Re: Miejsce którego nie polecam dla osób w spektrum

Postprzez Bartz » Wt, 7 cze 2022, 18:37

Dzięki :D :) ^^
Do you speak english? Yes I am.
Avatar użytkownika
Bartz
 
Posty: 676
Dołączył(a): N, 9 sie 2020, 12:11
Płeć: M

Re: Miejsce którego nie polecam dla osób w spektrum

Postprzez Amelia » Wt, 7 cze 2022, 18:42

Dobrze, że sprawa mniej wiecej wyjaśniona :good:
Amelia
 
Posty: 8370
Dołączył(a): Cz, 27 lip 2006, 23:00
Płeć: K

Re: Miejsce którego nie polecam dla osób w spektrum

Postprzez Bartz » Wt, 7 cze 2022, 18:45

O poważnie. ;) ^^
Do you speak english? Yes I am.
Avatar użytkownika
Bartz
 
Posty: 676
Dołączył(a): N, 9 sie 2020, 12:11
Płeć: M


Powrót do Komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości