Na czym stoi aspie.net.pl ?

Na czym stoi aspie.net.pl ?

Postprzez Damazy » N, 30 paź 2022, 16:40

Na forum nie czuję się swobodnie. Chodzi o deklarowane u nas punkty regulaminu i nie pilnowanie od długiego czasu porządku. W związku z tym mam parę pytań:

1. Kto jest obecnym administratorem forum?

2. Czy z ruchu na forum czerpane są korzyści finansowe? *

3. Proszę również o podanie listy moderatorów (może być nawet jeden).

* Nie jestem z tych osób, które by się pretensjonalnie unosiły na to, że jakieś osoby zarabiają w ten sposób. Jeśliby jednak forum generowało dochody wystarczające na pracę na stanowisku moderatora, forum podołałoby podstawowym zadaniom, jakie przed nim stoją.
Avatar użytkownika
Damazy
 
Posty: 1418
Dołączył(a): Śr, 26 maja 2010, 23:00
Płeć: M

Re: Na czym stoi aspie.net.pl ?

Postprzez desmond » Pn, 31 paź 2022, 11:37

> 2. Czy z ruchu na forum czerpane są korzyści finansowe? *

XD serio? Skąd admin miałby czerpać korzyści finansowe? Z wylewania żalów kilkoro odszczepieńców? xD Przecież tu taki ruch, że nie wiem czy na kawę rocznie by się zebrało z reklam. A reklam to chyba tutaj i tak nie ma.

Dwa, że ruch jest tak mały, że ten serwer by pociągnął mój pentium 2. Pewnie stoi to na jakimś shared hostingu jak linuxpl.com (czy tam cyber folks dzisiaj), na najniższym planie (co dzisiaj pewno będzie z 200zł/rok)

Porządku nie ma co pilnować. Znowu, ruch tak mały, że nikomu zbytnio nie przeszkadza lekki offtop. A jak jakiś troll się pojawi to admin przylatuje na miotle jak się wydrukuje wiadomość trolla, naryskuje pentagram, połozy wydrukowany post w środku, i 3 razy wypowie się zaklęcie banu.
Ostatnio edytowano Pn, 31 paź 2022, 11:39 przez desmond, łącznie edytowano 1 raz
desmond
 
Posty: 364
Dołączył(a): Pn, 2 sie 2021, 12:43
Płeć: M

Re: Na czym stoi aspie.net.pl ?

Postprzez kompowiec » Pn, 31 paź 2022, 18:06

1. Formalnie hari ale ciągle go nie ma to głównie krzysiu
2. Nie
3. Obecnie brak
https://rentry.co/polska-knajpa
Avatar użytkownika
kompowiec
 
Posty: 3276
Dołączył(a): Wt, 2 lut 2016, 09:49
Lokalizacja: Bytom
Płeć: M

Re: Na czym stoi aspie.net.pl ?

Postprzez Amelia » Pn, 31 paź 2022, 19:49

Damazy napisał(a):1. Kto jest obecnym administratorem forum?

Bez zmian - Hari i Krzyś. Na dole strony głównej jest mały link Ekipa, który wylicza konta z uprawnieniami adminów i moderatorów.

2. Czy z ruchu na forum czerpane są korzyści finansowe? *

Tak jak już napisali przedmówcy - nie ma żadych zysków, są koszty.
- domena - ok. 50-100 zł / rok, opłaca ją Mrówek, bo jest dobry kolega
- hosting - 306 zł / rok - opłacają go admini i ja się dorzucam. Ostatnio była podwyżka, pewnie trzeba będzie rzeczywiście poszukać w lepszej cenie, choć przenosiny to trochę zamieszania.

Damazy, a co Ci dokuczyło na forum ostatnio?

Jeśli zdarzy się tak, że administratorzy nie zareagują na PW, można się zwracać do mnie, bo mam z nimi kontakt prywatny.
Ostatnio edytowano Pn, 31 paź 2022, 19:55 przez Amelia, łącznie edytowano 1 raz
Amelia
 
Posty: 8370
Dołączył(a): Cz, 27 lip 2006, 23:00
Płeć: K

Re: Na czym stoi aspie.net.pl ?

Postprzez desmond » Pn, 31 paź 2022, 20:18

Jezu, ile? 300zł za serwer? Na devilku jest 140zł rocznie. 20gb a reszta bez limitów :x To forum generuje tak mały ruch, że jak chcecie to mogę wam za frajer dać bazkę i miejsce do hostowania, bo i tak za siebie płącę, a hostuję właściwie same gołe htmle xD
desmond
 
Posty: 364
Dołączył(a): Pn, 2 sie 2021, 12:43
Płeć: M

Re: Na czym stoi aspie.net.pl ?

Postprzez Amelia » Pn, 31 paź 2022, 20:30

No właśnie ostatnio podskoczyło na trzy stówy, a nikt nie miał głowy, żeby się tym zająć (można powiedzieć, że czas to też pieniądz). Dzięki, to może za rok się zgłosimy :)
Ostatnio edytowano Pn, 31 paź 2022, 20:31 przez Amelia, łącznie edytowano 2 razy
Amelia
 
Posty: 8370
Dołączył(a): Cz, 27 lip 2006, 23:00
Płeć: K

Re: Na czym stoi aspie.net.pl ?

Postprzez Damazy » So, 5 lis 2022, 13:10

@kompowiec,
@Amelio
- dziękuję za Wasze odpowiedzi.
Ostatnio edytowano So, 5 lis 2022, 13:10 przez Damazy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Damazy
 
Posty: 1418
Dołączył(a): Śr, 26 maja 2010, 23:00
Płeć: M


Powrót do Komunikaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron