Usuniecie konta

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Re: Usuniecie konta

Postprzez Damazy » Śr, 28 lut 2024, 14:22

To forum jest jak opuszczony dworzec kolejowy. Od lat nie ma już nikogo w okienku. Nie stoi też do niego kolejka, więc nie ma powodów do obawy, że ktoś nas tu zauważy.
Avatar użytkownika
Damazy
 
Posty: 1418
Dołączył(a): Śr, 26 maja 2010, 23:00
Płeć: M

Re: Usuniecie konta

Postprzez Witek034 » Śr, 28 lut 2024, 18:47

Damazy napisał(a):To forum jest jak opuszczony dworzec kolejowy. Od lat nie ma już nikogo w okienku. Nie stoi też do niego kolejka, więc nie ma powodów do obawy, że ktoś nas tu zauważy.

Ale jak tylko ktoś napisze coś niepoprawnego, to zaraz na tym "opuszczonym dworcu" pojawia się armia ochroniarzy, więc jednak ktoś "czuwa":)
I właśnie w ten sposób należy taką osobę "wezwać" (choć nie popieram takiego rozwiązania, ale być może skoro inne nie skutkują...). To pełni funkcję takiego dzwoneczka, jaki często znajduje się w miejscach, gdzie pracownikowi nie chce się siedzieć w okienku (albo udaje, że go nie ma) i tylko zostawił karteczkę: "zadzwoń, a podejdzie ktoś z obsługi".
Ostatnio edytowano Śr, 28 lut 2024, 18:51 przez Witek034, łącznie edytowano 1 raz
Witek034
 
Posty: 3780
Dołączył(a): Wt, 28 lis 2017, 23:04
Płeć: M

Re: Usuniecie konta

Postprzez Master/Pentium » So, 9 mar 2024, 21:27

@Jovvita.

Wiem że nie pytałaś się o opinię ale na tym forum napisałaś dosłownie kilka postów w których nie widzę czegokolwiek osobistego. Mi by było szkoda czasu kombinować w przypadku braku odpowiedzi od moderatorów.
Ale to tylko takie moje skromne IMHO.
A forum niestety faktycznie jest praktycznie puste ( i tak jest od lat). Czasy forum chyba już przeminęły niestety. Teraz na topie są rozmaite social media w których o sensowną dyskusję jest nawet trudniej.
Avatar użytkownika
Master/Pentium
 
Posty: 5930
Dołączył(a): Cz, 11 lip 2013, 17:53
Lokalizacja: Lubin
Płeć: M

Re: Usuniecie konta

Postprzez Diamentowy » So, 9 mar 2024, 21:44

Forum może i jest prawie puste ale mnie osobiście to odpowiada. Nie uczestniczę w "soszial mediach" (np. swego "fejsfuka" zlikwidowałem 6 lat temu) a inne fora to tylko tematyczne i w niewielkim stopniu.

Ja bym to nazwał takim trochę skansenem. Ale za to bez reklam, szybkie (ultraszybkie) ładowanie strony, brak wielu zupełnie zbędnych opcji, niemal osobista znajomość z innymi uczestnikami (jeśli zna się czyjś styl pisania to prawie tak jest) itp. Odskocznia od chaotycznego, zbyt szybko zmieniającego się świata. Taka "chatka w górach" w mentalnym sensie. Teoretycznie - marzenie autystyka.

@Jovvita
Nic się nie martw, zarchiwizowałem ręcznie wszystkie Twoje posty w katalogu "Księżniczki i inny folklor", więc na pewno nie zginą. Nawet jakby moderator się obudził (albo zmartwychwstał) i wszystko usunął.

Poza tym jest coś takiego jak archive.org, więc jesteśmy zabezpieczeni podwójnie. Jak dziewica na pierwszej randce. Pozdrówka.
Avatar użytkownika
Diamentowy
 
Posty: 913
Dołączył(a): Wt, 31 maja 2016, 19:28
Płeć: M

Re: Usuniecie konta

Postprzez Mruczanka » N, 10 mar 2024, 15:47

Diamentowy rozbawiłeś mnie tym postem ^^
Ale faktycznie, to forum to skansen, zaglądają tu tylko starzy wyjadacze, albo ludzie, którzy się zgubili i trafili tu przypadkiem.
Dla tych przyzwyczajonych do social mediów będzie tu za nudno (albo za kontrowersyjnie :twisted: )
Mruczanka
 
Posty: 11096
Dołączył(a): Pt, 19 kwi 2013, 13:08
Lokalizacja: I see dead people
Płeć: K


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 281 gości