prośba wrocław

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

prośba wrocław

Postprzez newzeland » Cz, 28 maja 2009, 15:40

witam

szukam kolegi z wrocławia (jeremiasza) z którym straciłem kontakt.
jest w tej chwili w szpitalu po operacji. martwię się o jego stan zdrowia bo minęło już sporo czasu a jego telefon jest ciagle wyłączony. chciałbym żeby ktoś kto zna Jeremiasza podał mój nr telefonu jego rodzicom. oni też z pewnością szukają w tej chwili ze mną kontaktu.
proszę o kontakt na gg 11108727
newzeland
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt, 19 maja 2009, 23:00

Re: prośba wrocław

Postprzez Lesiu » Cz, 28 maja 2009, 15:51

newzeland napisał(a):witam

szukam kolegi z wrocławia (jeremiasza) z którym straciłem kontakt.
jest w tej chwili w szpitalu po operacji. martwię się o jego stan zdrowia bo minęło już sporo czasu a jego telefon jest ciagle wyłączony. chciałbym żeby ktoś kto zna Jeremiasza podał mój nr telefonu jego rodzicom. oni też z pewnością szukają w tej chwili ze mną kontaktu.
proszę o kontakt na gg 11108727

Jeremiasz B. pseudonim "Baranina"?


Może to nieodpowiedni temat do żartów, ale jakoś nie mogłem się powstrzymać.
Skoro leży w szpitalu to dlaczego właśnie tam nie możesz zaczerpnąć informacji? Dlaczego akurat to forum?
Avatar użytkownika
Lesiu
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt, 22 maja 2009, 23:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez newzeland » Cz, 28 maja 2009, 15:58

tylko w jednym szpitalu udzielono mi informacji (akurat okazało się że tam go nie ma), w innych szpitalach nie udzielono mi informacji bo nie jestem rodziną.
jestem z koszalina a on leży w którymś ze szpitali we wrocławiu (neurochirurgia). przez telefon nikt mi nie chce udzielić informacji.
miał napisać smsa najszybciej jak będzie to możliwe. minęły 3 tygodnie od operacji i cisza. bardzo się boję że jego stan mógł ulec pogorszeniu.
jego rodzice znają mnie ale nie mają ani mojego nr telefonu ani mojego adresu.
jestem załamany brakiem jakiejkolwiek informacji co się stało.
newzeland
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt, 19 maja 2009, 23:00

Postprzez ccysia » Cz, 28 maja 2009, 22:38

podaj się za rodzinę, powiedz np. że jesteś jego bratem
ccysia
 
Posty: 106
Dołączył(a): So, 11 kwi 2009, 23:00
Lokalizacja: świętokrzyskie

Postprzez newzeland » Pt, 29 maja 2009, 00:12

myslałem o tym zeby podac się za rodzinę ale moga mi zadać pytanie kontrolne, na przykład nazwisko panieńskie matki (a nie tego nie wiem).
Jeremiasz ma ZA i jego tata tez ma ZA, dlatego napisalem o tym na forum. Pomyslałem że może ktoś ich zna, albo że jego mama tu na przykład czasem zaglada.
strasznie źle się czuję z powodu tego że nie wiem co się stało. mam wielką ogromna nadzieję że wkrótce jednak Jeremiasz się odezwie. może trzymają go jeszcze w spiączce farmakologicznej albo znowu zapomniał pinu do swojego telefonu i dlatego nie może nic napisać.
mam nadzieję że jesli cos by się stało złego to otworzyliby komputer i jesli gg uruchamia się u niego bez hasła to odczytają wiadomości ode mnie, na gg jest tez mój numer telefonu. ale boję się że to wszystko jest pod haslem i mogą nie mieć do moich danych dostepu. :((
newzeland
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt, 19 maja 2009, 23:00

Postprzez newzeland » Pn, 8 cze 2009, 19:17

niestety skontaktowanie się z rodzicami kolegi okazuje się być bardzo trudne. coraz bardziej się martwię. minęły już 4 tygodnie od operacji. może jest spanikowany i odezwie się jak się wyciszy. w każdym razie to że nie mam żadnej informacji jest dla mnie bardzo bardzo trudne, strasznie się martwię
newzeland
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt, 19 maja 2009, 23:00


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 268 gości