Badanie - kompetencja narracyjna

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Badanie - kompetencja narracyjna

Postprzez taona » Śr, 19 sie 2009, 23:24

Witam was wszystkich.

Jak się tu znalazłam...Otóż: wychowałam brata z ZA, sama byłam wychowana przez ojca z Za...i jak w takim wypaku można się nie interesować ZA właśnie...? :wink:
Teraz kończę staż w jednym z warszawskich ośrodków zajmujących się terapią dla osób z ZA i kończę psychologię- piszę pracę magisterską o Zespole Aspergera.
Badam wpływ tzw kompetencji narracyjnej (twór nowy i jeszcze słabo w psychologii poznany..) na funkcjonowanie społeczne... (jakby ktoś był zainteresowany, to mogę napisać więcej na privie :wink: )

Badanie polega na wypełnieniu dwóch kwestionariuszy i opisie jednego obrazka. Zajmuje ok 30 minut.
Udział mogą wziąć osoby powyżej 14 roku zycia ( w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda rodzica).

Gdyby ktoś był zainteresowany, proszę o kontakt.
Jeśli pojawią się jakieś ciekawe wyniki, chętnie napiszę na forum i będzie można podyskutować:)
taona
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 17 maja 2009, 23:00
Lokalizacja: warszawa

Postprzez gossia » Pt, 6 lis 2009, 10:13

Bardzo chcialabym porozmawiac z kims takim , jak Ty, kto ma doswiadczenie z ZA.Mam w sobie przekonanie, ze moj maz ma ZA i ze to jest przyczyna braku komunikacji w naszym zwiazku, co doprowadzilo do poteznego kryzysu.Zrobilam termin w Sinapsis ,o ktorym przeczytalam ze jest swietny diagnostycznie( na czerwiec!), gdyz moj maz zgodzil sie na badanie.Mysle jednak, ze on nie chce takiej diagnozy, bo nie chce dopuscic , ze cos moze byc z nim nie tak.A ze jest bardzo inteligentny ( wybitny w swojej dziedzinie) moze lekarza, ktory ma male doswiadczenie z ZA ( ale moze sie myle) przekonac, ze jest nt.W Krakowie nie znalazlam specjalisty od ZA u doroslych,Czy mozesz mi jakos pomoc?Ja bym sama chetnie porozmawiala z takim lekarzem, ale lekarz chce ponoc rozmawiac z pacjentem a nie jego zona.Wiem, ze w Skolar jest pani psychiatra , ktora robi takie badania a terminy sa krotsze.W rezultacie nie wiem, czy mam czekac do czerwca, czy szukac gdzies indziej pomocy.
gossia
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt, 2 cze 2009, 23:00

Postprzez taona » Pt, 6 lis 2009, 13:41

Chętnie z Tobą porozmawiam. Zapraszam na priv.
taona
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 17 maja 2009, 23:00
Lokalizacja: warszawa

Postprzez gossia » Pt, 6 lis 2009, 13:50

Czy mozesz mi powiedziec jak sie wchodzi na priv.? Czy to chodzi o forum prywatne? A wczesniej, czy wiesz gdzie nalezy zrobic badania?
Z tego co teraz przeczytalam moje wejscie na priv. chwile potrwa, bo napisalam dopiero kilka postow.Teraz sie spiesze i szybko przeczytalam zasady na tym forum , wiec moze dlatego nie rozumiem.Czy jest mozliwe pisanie tylko z Toba?
gossia
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt, 2 cze 2009, 23:00

Postprzez Mozzie » Pt, 6 lis 2009, 15:00

jej chyba chodzilo o prywatne wiadomosci :wink:
na persze....
Avatar użytkownika
Mozzie
 
Posty: 1108
Dołączył(a): Śr, 5 mar 2008, 00:00
Lokalizacja: Budapeszt
Płeć: K

Postprzez gossia » Pt, 6 lis 2009, 18:11

dzieki:)
gossia
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt, 2 cze 2009, 23:00


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 153 gości