[split] Test AQ - Dyskusja.

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Postprzez D. » Śr, 28 paź 2009, 22:11

To akurat według mnie byłby pikuś właśnie bo logiczne, że wybrałbym najbardziej prawdopodobną, a to jest przykre, ale i tak te testy są bardzo nie-życiowe jeśli chodzi o aspich... ja w życiu na imprezie nie byłem, czasem u kolegi raz na 2-3 miechy i to wszystko. Więc sytuacja jest bardzo abstrakcyjna, ale dałbym odpowiedź najbardziej prawdopodobną. co jest elastyczniejsze i tak niż zgadzam się lub nie...
D.
 
Posty: 76
Dołączył(a): N, 1 mar 2009, 00:00

Postprzez konki » Śr, 28 paź 2009, 23:16

Lord Kaszana napisał(a):Witam Szacowny Zakon Aspergerianów
(...)
Dla mnie te pytania są... trudne. Albo ja jestem ułomny, albo ten test, albo jedno i drugie.

Szacowny Zakon Aspergerianów??? Podoba mi się ta nazwa :D.
Chciałbym zaznaczyć, że kiedy matki ludzi ZA rozwiązują testy wychodzi większy wynik testu niż ten wykonany przez jej dziecko, ponieważ ludzie z ZA(a przede wszystkim dzieci ZA) nie są w stanie odpowiedzieć zgodnie z prawdą ponieważ oni nie wiedza o tym, że oni tak mają.
U mnie to było tak, że niektóre objawy ZA uświadomiłem sobie po jakimś czasie, np. myślałem, że wszystko co robię to robię spontanicznie ale później po lekturze paru artykułów o ZA dowiedziałem się, że chociaż może mi się wydawać, że robię rzeczy spontanicznie to jednak podlega to jakiemuś schematowi. Gdybym dużo wcześniej pzeczytał o ZA to prawdopoddbnie bym stwierdził, że nie mam ZA.

A poza tym jak robiłem za pierwszym razem test to miałem 32, a kiedy drugi raz robiłem(już będąc świadomy wielu objawów które się objawiają u mnie) wyszło 40.
Avatar użytkownika
konki
 
Posty: 183
Dołączył(a): So, 1 sie 2009, 23:00

Postprzez mietek855 » N, 1 lis 2009, 19:13

w teście zdobyłem 30 punktów więc chyba nie jest ze mną tak źle :) nigdy w życiu nie miałem do czynienia z psychiatrą. Zawsze sam rozwiązywałem swoje problemy.
mietek855
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt, 27 paź 2009, 00:00
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Mozzie » Pn, 2 lis 2009, 10:25

To akurat według mnie byłby pikuś właśnie bo logiczne, że wybrałbym najbardziej prawdopodobną, a to jest przykre, ale i tak te testy są bardzo nie-życiowe jeśli chodzi o aspich...


nie bardzo, bo nigdy nie bylo odpowiedzi - *nie bywam na imprezach* :D

a co do pytan na tescie AQ - bylo pytanie w stylu *czy miales problemy z odgrywaniem jakiejs postaci podczas zabawy z innymi dziecmi* - no i jak na takie pytanie mam odpowiedziec, kiedy fakty sa takie, ze bardzo rzadko bawilam sie z innymi dziecmi - jakos wolalam siedziec przy polce z ksiazkami, bo nie moglam sie za bardzo z rowiesnikami dogadac...
na persze....
Avatar użytkownika
Mozzie
 
Posty: 1108
Dołączył(a): Śr, 5 mar 2008, 00:00
Lokalizacja: Budapeszt
Płeć: K

Postprzez aulinka » Cz, 5 lis 2009, 00:45

Ten test rzeczywiście nie jest zbyt łatwy. Nie wiem czy wobec tego jest miarodajny. Co tak naprawde oznacza wysoki wynik?
Avatar użytkownika
aulinka
 
Posty: 19
Dołączył(a): N, 18 paź 2009, 23:00
Lokalizacja: opolskie

Postprzez atrofia » Cz, 5 lis 2009, 01:16

Oznacza, że osoba rozwiązująca test wstrzeliła się w klucz odpowiedzi 'za-podobnych'.
atrofia
 
Posty: 1205
Dołączył(a): Cz, 28 maja 2009, 23:00

Postprzez Setsuna F Seiei » Cz, 5 lis 2009, 01:17

aulinka napisał(a):Ten test rzeczywiście nie jest zbyt łatwy. Nie wiem czy wobec tego jest miarodajny. Co tak naprawde oznacza wysoki wynik?

Że jesteś czubkiem, jak my wszyscy :P
Avatar użytkownika
Setsuna F Seiei
 
Posty: 292
Dołączył(a): Wt, 4 sie 2009, 23:00

Postprzez aulinka » Cz, 5 lis 2009, 01:20

Nie wiem czy rozumiem. Ale zdaje mi się że takich testów lepiej nie traktować do końca serio. Nie tyle co testów ale na pewno wyników.

No czubkiem to tak... u mnie to norma :P :wink:
Avatar użytkownika
aulinka
 
Posty: 19
Dołączył(a): N, 18 paź 2009, 23:00
Lokalizacja: opolskie

Postprzez OlienMaster » Śr, 9 gru 2009, 17:54

42...co ja mam teraz zrobić?.
Avatar użytkownika
OlienMaster
 
Posty: 35
Dołączył(a): Śr, 4 lis 2009, 00:00
Lokalizacja: tuchola

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 248 gości