badania diagnostyczne

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

badania diagnostyczne

Postprzez Anonim91 » So, 25 wrz 2010, 14:19

Witam! Kiedyś pisałem tutaj odnośnie tego czy mogę mieć ZA. Mam teraz jedno inne pytanie. Dokładnie za 2 dni będę miał robione badania na autyzm(gdyż wcześniej pewien inny psychiatra stwierdził że jest taka możliwość). Mógłby mi ktoś powiedzieć na czym takie badania mogą polegać? Z pewnością miał je już ktoś tutaj robione skoro niektórzy mają postawioną diagnozę od lekarza że mają ZA. Wiem że ZA to trochę coś innego niż autyzm, ale wydaje mi się że to badanie obejmuje wszystko co może mieć wspólnego z autyzmem. Poza tym nie wydaje mi się bym mógł mieć autyzm, ale ZA jak najbardziej.
Anonim91
 

Postprzez Anonim91 » N, 26 wrz 2010, 16:21

Hmm czy nikt nie ma tutaj zdiagnozowanego ZA? :P Mieszkam w Niemczech i cały problem polega na tym że nie umiem zbytnio niemieckiego. A moi rodzice są zbyt zajęci. W ostateczności poproszę ich o pojechanie ze mną, ale chciałbym się dowiedzieć na czym te badania mogą polegać. To będą jakieś pytania czy coś w tym stylu?
Anonim91
 

Postprzez fasci-nation » N, 26 wrz 2010, 20:04

Wypytują głównie o dzieciństwo i relacje z ludźmi.
fajny kotó

Moja kocia książka: http://savant.org.pl/publikacje/koci_1.1_1.pdf
i koci blog: http://kociswiatasd.blox.pl/
Avatar użytkownika
fasci-nation
 
Posty: 3601
Dołączył(a): Cz, 28 sty 2010, 00:00
Lokalizacja: weiter weiter ins Verderben
Płeć: K

Postprzez Anonim91 » N, 26 wrz 2010, 20:10

Rozumiem w takim razie chyba kogoś poproszę by ze mną pojechał. Pozdrawiam^^
Anonim91
 

Postprzez garfildus » Wt, 5 paź 2010, 08:48

wczoraj dałam się zanotować (bo nie zapisać) w poradni. termin to przełom sierpnia i września wstępnie (tak, za rok). Pani poprosiła ode mnie numer do mamy i powiedziała że diagnostykę zaczną od rozmowy z nią.
Avatar użytkownika
garfildus
 
Posty: 38
Dołączył(a): Śr, 29 wrz 2010, 23:00
Lokalizacja: LBN


Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 244 gości