[split] Witam!A czy taka grupa nie może istniec na forum?

To forum przeznaczone jest głównie dla osób dorosłych z ZA i pokrewnymi zaburzeniami.

Chat irc (pirc.pl): #aspi.net.pl (bramka www) (godzina 20:30)
Skype: WideŁokonferencja (Soboty@20:00)

Postprzez miurzówna » Śr, 29 sie 2007, 22:32

A dla mnie jest - i nie zabronisz mi tego w ten sposób odbierać.
miurzówna
 
Posty: 806
Dołączył(a): Pn, 11 wrz 2006, 23:00

Postprzez Ygramul » Cz, 30 sie 2007, 04:17

No, dla mnie ten żart też był zabawny. :D
Avatar użytkownika
Ygramul
 
Posty: 559
Dołączył(a): So, 2 gru 2006, 00:00

Postprzez bez nicka » Cz, 30 sie 2007, 22:31

...
bez nicka
 
Posty: 1210
Dołączył(a): Wt, 10 lip 2007, 23:00

Postprzez pwjb » Cz, 30 sie 2007, 22:49

Izi Rider napisał(a):idżcie do kościoła;tam gdzięś z tyłu jest konfesjonał (miejsce na spowiedż w kośc.kat.) i jak tam będzie siedział taki czarny gość(ksiądz),to se pogadacie.Tylko kawy nie podają...


byłem i korzystałem, nie polecam, raz zostałem opi**** na głos przez księdza tak że wszyscy słyszeli (a za mną koleeeeejka), że nie jestem dzieckiem umytym we krwi Chrystusa, ten obrazek który mi się wtedy w głowie pojawił jakby to mycie wyglądało i jakbym potem wyglądał cały w skrzepach mam do dzisiaj w głowie i przychodzi mi on na myśl jak widzę konfesjonał

jak jeszcze chodziłem do spowiedzi to były takie kolejki że ludzie się spóźniali i musieli bramy w kościele zamykać i ludzi niewpuszczać bo coraz nowi przychodzili (oczywiście na ostatnią chwilę jak z zeznaniem podatkowym)
Avatar użytkownika
pwjb
 
Posty: 4387
Dołączył(a): Cz, 29 gru 2005, 00:00

Postprzez Ygramul » N, 2 wrz 2007, 15:37

Izi Rider napisał(a):Niekoniecznie żartowałem! :shock:


Ale ja pisałam o poście Miurzówny, he he.:wink:

Na spowiedź mam uczulenie. Zawsze miałam. Jak tylko mogłam, to rzuciłam w cholerę i nie mam zamiaru nigdy więcej pojawić się w konfesjonale.
Avatar użytkownika
Ygramul
 
Posty: 559
Dołączył(a): So, 2 gru 2006, 00:00

Postprzez złoty smok » N, 2 wrz 2007, 19:42

Yargmul :) dokladnie jak ja. Przerost formy nad treścią:)
złoty smok
 
Posty: 177
Dołączył(a): Śr, 22 mar 2006, 00:00

Postprzez wrzos » Pn, 3 wrz 2007, 23:17

Każdy tak mówi,tylko jak trwoga to do Boga.Nie wolno się naigrawać ani z religii,ani z drugiego człowieka.Nieważne co nosi:sutannę,togę czy biały fartuch.Nie słyszałam żeby ktoś pogardliwie wyrażał się o lekarzach czy psychologach,najwyżej przewinęla się nuta żalu,że nie znalazł pomocy,wsparcia.Jesteśmy aspie lub z ZA,jak kto woli,czy nie jest nam/wam/przykro z powodu tej inności czy odrzucenia przez innych czasem bliskich osob? A może porozmawialibyśmy o tym co dla kogo jest ważne, jakie wartości ceni itp.
wrzos
 

Postprzez Ygramul » Wt, 4 wrz 2007, 11:09

Najbardziej cenię sobie uczciwość względem siebie i innych. Przez tę uczciwość rozumiem realistyczne, krytyczne i jak najbardziej obiektywne podejście do rzeczywistości. Religia, jakakolwiek, jest dla mnie zaprzeczeniem uczciwości. Nie tylko dlatego, że Bóg jest wg mnie wymysłem, ale także dlatego, że ludzie związani z kościołem, którym miałam okazję spotkać w życiu (tudzież słyszeć o nich, czytać itd.), okazywali sie zawsze największymi hipokrytami.

Drugą rzeczą którą bardzo cenię jest umiejętność śmiania się z siebie. Jako kopany przez życie AS albo się tego nauczysz, albo zostaniesz zgorzkniałym malkontentem.

A propos lekarzy, czytałam niedawno uwagę, że lekarze pierwszego kontaktu to tzw. "biała śmierć". Tę uwagę wygłosił lekarz. On potrafił się z siebie śmiać.
Z resztą, wszyscy się wyrażają źle o lekarzach, o politykach, o sprzątaczkach, prawnikach itd. Dlaczego niby nie wolno o duchownych? Mają jakiś boski immunitet, czy jak?
Avatar użytkownika
Ygramul
 
Posty: 559
Dołączył(a): So, 2 gru 2006, 00:00

Postprzez asperger » Wt, 4 wrz 2007, 11:48

Ygramul napisał(a):Drugą rzeczą którą bardzo cenię jest umiejętność śmiania się z siebie.

To przydatna umiejętność. Jak ktoś się ze mnie śmieje to ja się często też śmieję. :D
asperger
 
Posty: 1519
Dołączył(a): So, 18 mar 2006, 00:00

Postprzez leo5 » Cz, 4 paź 2007, 14:24

Ygramul napisał(a):Najbardziej cenię sobie uczciwość względem siebie i innych. Przez tę uczciwość rozumiem realistyczne, krytyczne i jak najbardziej obiektywne podejście do rzeczywistości. Religia, jakakolwiek, jest dla mnie zaprzeczeniem uczciwości. Nie tylko dlatego, że Bóg jest wg mnie wymysłem, ale także dlatego, że ludzie związani z kościołem, którym miałam okazję spotkać w życiu (tudzież słyszeć o nich, czytać itd.), okazywali sie zawsze największymi hipokrytami.

Drugą rzeczą którą bardzo cenię jest umiejętność śmiania się z siebie. Jako kopany przez życie AS albo się tego nauczysz, albo zostaniesz zgorzkniałym malkontentem.





niestety ja przez swoją uczciwość nieraz dostałem po pysku i to nieźle . Ale zawsze mogę stanąć spokojnie przed lustrem i to jest dla mnie warzne . A kosciuł jest tylko po to by się wyspowiadać i dalej robić to samo co za obłuda .Co z tego że smiejesz się z siebie i pozwalasz żartować z siebie ale sprubój odbić żart w odwrotną stronę to szybko się przekonasz że inni lubią się smiac tylko z innych ale nie z siebie :evil:
leo5
 
Posty: 32
Dołączył(a): Pn, 10 wrz 2007, 23:00
Lokalizacja: katowickie

Postprzez asperger » Cz, 4 paź 2007, 16:22

No właśnie to jest złe, że inni ludzie nie lubią się śmiać z siebie i uważają jak się ja z nich śmieję za coś obraźliwego.
asperger
 
Posty: 1519
Dołączył(a): So, 18 mar 2006, 00:00

Postprzez Ygramul » Cz, 4 paź 2007, 17:22

Z tym się niestety trzeba pogodzić. Od 9 dostaniesz po pysku (w sensie przenośnym), ale 10 odbije twój żart i będzie zabawnie. Więc z tym 10 sobie gadasz swobodnie, a resztę olewasz. Ja tak w każdym razie robię. Mniej więcej. :wink:
Avatar użytkownika
Ygramul
 
Posty: 559
Dołączył(a): So, 2 gru 2006, 00:00

Postprzez normalny » Pt, 12 wrz 2008, 12:44

Rozumiem wasze problemy, ale do religii nie podchodzicie w odpowiedni sposób.
normalny
 

Poprzednia strona

Powrót do Forum otwarte dla każdego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 255 gości